• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultra da dt kanallarını taratamıyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ultra da dt kanallarını taratamıyorum

arkadaşlar bana dt aboneliği ile birlikte verilen recever donuyor bundan dolayı bende daha önce aldığım next 9000 ile dt kanallarını izlemek istiyorum fakat kanal taratması yapamıyorum çünkü hiç sinyal almıyor her türlü ayarla oynadım acaba başka bir çözümü var mı (dt çanağı ortak kullanılan servisin kurduğu çanak)

MR.YOUNG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana dt aboneliği ile birlikte verilen recever donuyor bundan dolayı bende daha önce aldığım next 9000 ile dt kanallarını izlemek istiyorum fakat kanal taratması yapamıyorum çünkü hiç sinyal almıyor her türlü ayarla oynadım acaba başka bir çözümü var mı (dt çanağı ortak kullanılan servisin kurduğu çanak)
    dostum eğer eutelsat3 uydusu ise 11596 h 30.000 frekansı taratın dt kanallarını bulur
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

arkadaşım dayzec ayarlarını kontrol et
      ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

teşekkür

arkd. cevabınıza teşekkür ederim ama dediklerinizi yapmama rağmen sonuç yok

Yorum yap

dostum benim üyeliğim olmadığı halde eutelsat3a uydudaki DT kanallarını buluyorum sizin antenle ilgili sorun olabilir
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Disecq probleminiz olabilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X