• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kurtlar Vadisi Dizisi Bölümü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kurtlar Vadisi Dizisi Bölümü

Kurtlar Vadisi Terör ilk bölüm

Polat Alemdar kendisinden yardım isteyen bir annenin gözyaşlarına kayıtsız kalamaz. Bir evladı askerde şehit olan, diğerini dağda teröristler arasında yitiren annenin hikayesi 30 yıllık bir yangın hikayesidir. Bu yangın elbet bir gün sonecektir. Hiç bir şeyle değilse anaların gözünden akan yaşla sönecektir. Vadi teröre karşı kayıtsız olanlar ve terörden beslenenlerle 'Terörle yaşamak istemiyorum' diye haykıranlar arasında kıyasıya bir mücadeleye gebedir.
    Polat Alemdar ve arkadaşlı bu puslu karanlık vadinin içinde kendilerini bulur.

ilk bölüm ilgili kısa fragman (bölüm 1)

http://www.youtube.com/watch?v=565f416Weuo&eurl=

'Kurtlar Vadisi Terör'

Yorum yap

Kurtlar Vadisi Unutulmaz Sozler

Kurtlar Vadisi Unutulmaz Sozler

Yaşamak için yalvarmadık ölmek için yalvarmayız

Dostum olmaz, hasmım yaşamaz.

Ölenin arkasından ağlamaki, sen öldükten sonrada arkandan ağlıyan bırakma !!

Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır.

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.

Dostun dostumdur, düşmanın düşmanım.

Ölüm, ölüm dediğin nedir ki gülüm ? Ben senin için yaşamayı göze almışım..

Kaç ölüm adını değiştirir usta?

Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir.

Sonunu düşünenler kahraman olamaz.

Dünya bir gündür, o da bugündür!

Biz belimize silahı silahla vurulmak için koyduk.

Senden bir tane daha yoksa, eyvallah diyeceksin.

Büyük güç, büyük sorumluluk ister.

Sen, sen ol! Asla biz olma.

Atasını tanımayan, it peşinde gezer!

ıki kişinin bildiği sır değildir.

Biz ölmeyi çoktan göze aldık da, yanımızda kimler g**ürücez onu düşünüyoruz.

Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!

ınsana güvenme ölür, ağaca yaslanma kurur.

Her gün olan yenilik, benim geleneklerime bir ihanet ve hakarettir.

Kurtlar Vadisi'nde her cinayet ardında bir sır bırakır.

Kurtlar Vadisi'nde ölüm, beklenmedik kişiden, beklenmedik zamanda gelebilir...

Sen çiftlikte at tımar ederken, biz insan tımar ediyorduk.

Kurtlukta kanun, düşeni yemektir.

Azdan az, çoktan çok gider.

Namımızın büyüklüğü, dostlarımızın büyüklüğündendir.

Her şey yalan! Benim hayatımda tek gerçek sensin...

Yorum yap

"İki kişinin bildiği sır değildir"
        "Sonunu düşünen kahraman olamaz"
        "İntikam soğuk yenildiğinde lezzetli aştır"
        "Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği tozdur"
        Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz sözleri .

Yorum yap

Bu diziler insanın hamaset duygularını okşar fakat bir şey vermez sevgi merhamet insana değer gibi erdemleri köreltir neticede bir filimdir tabiki beğenilmese tutulmaz fakat gençler kendini fazla kaptırmamalı gerçek hayatla filim çok farklı şeyler eski artistlerden yanlış hatırlamıyorsam Kuzey Vargın isimli şöhret bir adam yaralayıp ceza evine kondu gazeteye beyanı rol icabı defalarca cezaevine girdim fakat bu seferki hiçte öyle olmadığını ve çok zor bir şey olduğunu anladım demişti bu sanatcı o zamanların Tatlıses ayarı bir şöhretiydi yeniler pek bilmez en güzel yaşam suça ve günaha bulaşmadan yaşamaya çalışmak

Yorum yap

kurtlar vadisini de izlemedim

bunuda izlemiyorum .....

Yorum yap

Sayın cımsky bence KURTLAR VADİSİ 4*4 geri dönüyor sanıyorum artık
              gene birbardak suda fırtınalar koparılmaya başlar. ben şahsen bu diziyi çok
              seviyorum.
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sonunda basladı ama sonu kotu bitti !
                Dreambox-500s NEXT 8000 X-CAM PIONEER HD TV 43'' PLAZMA EKRAN :mzk:

Yorum yap

kurtlar vadisi ile ilgili notlar

Necati şaşmaz
                  Polat Alemdar Kurtlar Konseyini çökertmek için derin devlet tarafından yüzü ve kimliğilede değiştirilmiştiri. Önceleri Ali Candan olarak hayatını sürdürürken şimdi Konsey'in korkulu rüyası Polat Alemdar olmuştur. Vatanı uğruna canı gibi sevdiği ailesinden ve Elif'ten vazgeçmiştir. KGT kurumunun başta Aslan Akbey tarafından özel olarak yetiştirilen Polat Alemdar, Aslan Bey'in ölümüyle sarsılsa da kendi kurduğuu ekiple mafyanın içine girmeyi başarmıştır,

Yorum yap

Özgü NAMAL
                    Elif Eylül Ali Candan'ın nişanlısıdır. Aynı zamanda başarılı, hırslı ve gözü pek bir avukattır. Ali'nin ölümünün ardından uzun süre toparlanamamış, duyduğu şüphe üzerine Ali'nin mezarını açtırarak ölmediğini öğrenmiştir. Polat'la yakınlaşsa da
                    Ali'ye olan sevgisi yüzünden yeni bir ilişkiye
                    başlayamamaktadır.

Yorum yap

Gürkan UYGUN
                      Memati Annesi kendisini doğururken öldüğü için,
                      babası ismini Arapça’da ölüm anlamına gelen Memati koyar. Çok ciddi ve acımasızdır.
                      Çakır’ın ölümünün ardından, Polat Alemdar'ın korkusuz, ölüm saçan tetikçisi olmuştur.

Yorum yap

Kenan ÇOBAN
                        Abdülhey Aslan Bey ve KGT tarafından Polat’ı korumakla görevlendirilmiştir. Bir parkta çöpçü olarak Polat’ın karşısına çıkmasının ardından bir süre sonra Polat'ın sağ kolu olmuştur.

Yorum yap

OLCAY
                          -Ömer Candan

Ali’nin üvey babasıdır. Müezzindir. Elif Nazife ile birlikte mütevazi bir hayat sürmektedir. ebru sanatla ilgilenir. Yaşadığı her türlü olumsuzluğu hoşgörü ve teslimiyetle kabul etmeyi ilke edinen bir kişiliktir.

Yorum yap

Kerem FIRTINA
                            -Eren Eylül

Elif Eylül’ün karderidir.

Yorum yap

Seyfo Dayı’nın öz yeğenidir. Çok eğlenceli bir kişiliğe sahiptir. Dayısı onu mafyadan uzak tutmaya çal??sa da Güllü, Polat'ın ekibine girmeyi başarır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X