• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

19 Mayıs, Türk Milleti' nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır.

Yorum yap

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Cumhuriyet(!) valileri bayramı kutlama yarışında..
        Muğlada bir trafik kazası oldu,İzmir valisi İzmirde bayram kutlamasını yasakladı.İstanbulda bir mafya liderinin evinde silahlar bulundu,İstanbul valisi de bayram kutlamasını yasakladı.Anadolu da bir kentin düğün töreninde silahlar patladı,vali bayram kutlamasını yasakladı.Falanca kentte gençler kız yüzünden kavga etti,kaymakam bayram kutlamalarını yasakladı...Ben açık yürekli(!)yetkililerimizi kutluyorum."Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" diye bir bayram yok,diyecekler de bir türlü dilleri varmıyor..
        Özgürlüğe,çağdaşlığa zincirlenmiş tüm yurttaşların Atatürk'ü anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu olsun...

Yorum yap

Atatürk'ün doğduğu gün olan en büyük bayram 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun.
          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( K. Atatürk ). 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Yorum yap

Tüm ulusumuzun 19 mayıs gençlik ve spor bayramı kutlu olsun.

Yorum yap

Ulusal Bayramlarımızdan bir görkemli günü daha kutlarken Büyük Önderin 5 Şubat-1933 yılında vasiyet niteliğindeki sözlerini anımsatmak gereği duydum...

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
                Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, "Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir" diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, "demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek"
                Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, "ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir."
                İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!
                Mustafa Kemal Atatürk
                Bursa, 5 Şubat 1933

Yorum yap

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR...
                  ----------------------------------

Redline Ts-7500 HD / Next 2000 HD Minix Internet Machina

Yorum yap

19 Mayıs Atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramı kutlu olsun.

Yorum yap

19 Mayis, Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.

Yorum yap

Yorum yap

19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm Türk ulusuna kutlu olsun.
                          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Tüm ulusumuzun 19 mayıs gençlik ve spor bayramı kutlu olsun...
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Yorum yap

19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X