• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ethernet denetleyicisi problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ethernet denetleyicisi problemi

SeLam arkada$Lar. aygit yöneticisinden ethernet denetleyicisi problemi var ne yapabiLirim. i$Lemci windows xp ekran karti NIVIA valla arkada$lar ben bu i$lerde acemiyim bugün daha yeni format atmayi öğrendim ses driveri ile ekran driverini kurdum. probLem oLmadi sadece o dediğim ethernet problemi oldu onun markasi nedir nerden bakilir bilmiyorum ama cd si olduğunu sanmiyorum i$lemci kutusundan cikmadi cükki ama indirebileceğim yer varsa ve i$lemcimin ne olduğunu nerden bakarak anlicami söylerseniz cok memnun olucam saygiLar...

eternet driver ı anakartın cd sinde olur genelde. Eğer ayrı bir ethernet kartı takmadıysan. onu bir kontrol et arkadaşım...

Yorum yap

masa üstünde bilgisayarıma sağ tıkla/ özellikler/donanım sekmesi/Aygıt yöneticisi;
      listede soru işareti olanları söylersen yardım etmeye çalışırım.

Yorum yap

soru i$areti oLan yer +içinde diğer aygitlar diye geciyor +olani aciyorum içinden yine soru i$areti olarak ethernet denetleyicisi cikiyor yardimci oLusan çok sevinecem arkada$im

Yorum yap

öncelikle anakartın cd sini tak.
          orada via yada sis (yada başka marka) fast ethernet adapter yada lan driver olanları kur.

Yorum yap

anakart cd si bumu oluyor önceLikLe onu sorayim: NVIDIA GeForce 6200 TurboCache (TM) bu ise altinda $u secenekler var (1.InstaL drives)( 2. InstaL direcktX 9.X) (3.InstaL WDM drives) (4.Browse CD) (5.Help) (6.exit)

Yorum yap

hayır o ekran kartının...
              üzerinde kalabalık bir yazı 133/533/800 yada fsb prescot ddr2 filan gibi yazıların bulunduğu cd. içeriğinde ses driverlarıda mevcuttur. ayrıca üzerinde bios yada amibios gibi yazılarda olabilir.

Yorum yap

öyLe cd yok aLbayrak : Napicaz

Yorum yap

daha önce bahsettiğim listede ağ bağdaştırıcıları diye bir yer var. en üstte orada ne yazıyor bir bakar mısın bu arada sesi hangi cd den kurdun?

Yorum yap

Modemi soruyorsan ben onu USB den bağlaniyorum: ethernetten dü$üp duruyordu: beLkide ethernet giri$i arizaLidir olabiLirmi? soundmax ses drevirim ondan kurdum albayrak

Yorum yap

kusura bakma yardımcı olamadım. ancak pc nin ilk açılışında genelde anakartın markasını belirten yazılar çıkıyor o yazılar öğrenebilirsin (yazı çıktıkça pause tuşu ile ekranı dondurup alabilirsin) yada bios'ta ethernet ile ilgili bilgileri bulun artık netten arayabilirsin ancak, yada farklı markalarda anakart cd leri bulup uyanı yüklemelisin. ii geceler...

Yorum yap

o oLmasa bana zarari oLurmu biLgisayari kuLLanmam Konusunda: ethernet driverinin oLmamasi beni etkilermi: yardimLarin için t$k ederim hayirLi geceLer

Yorum yap

yok etkilemez. zaten nete usb ile bağlanıyormuşsun bir sorun yaratmaz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X