• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

multivision ayarında hangi kanallar var

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• multivision ayarında hangi kanallar var

multivision ayarında hangi kanallar var mesela ***

Hotbirt de geriye sadece TPS kanalları kaldı onlarda izlenemiyor, ALTERNATİF olarak ASTRA da bulunan PREMİER paketi var oda şimdilik en az 1.20 OFSETT yada 1.50 PARABOL ister( İSTANBUL). onun dışında THOR Digi Paket i var onlar için 90 lık OFFSET ve iyi bir ayar ile yayınlar sorunsuz izlenebilir.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hotbirt de geriye sadece TPS kanalları kaldı onlarda izlenemiyor, ALTERNATİF olarak ASTRA da bulunan PREMİER paketi var oda şimdilik en az 1.20 OFSETT yada 1.50 PARABOL ister( İSTANBUL). onun dışında THOR Digi Paket i var onlar için 90 lık OFFSET ve iyi bir ayar ile yayınlar sorunsuz izlenebilir.
      kardeşim iyi aıklamıssın bellide ne dediğini ben gibi uydu cahilleri anlamıyor be yav

Yorum yap

yamtar81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        kardeşim iyi aıklamıssın bellide ne dediğini ben gibi uydu cahilleri anlamıyor be yav
        Sormak istediğiniz bir şey varsa sorunuz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım. ( Bilmemek ayıp değil Öğrenmemek ayıptır)
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Sormak istediğiniz bir şey varsa sorunuz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım. ( Bilmemek ayıp değil Öğrenmemek ayıptır)

bu cümle bi yerden tanıdık geliyo ama nerden...??? :bravo:
          Bilmemek ayıp degil,ogrenmemek ayıp!!!

Yorum yap

''PREMİER paketi var oda şimdilik en az 1.20 OFSETT yada 1.50 PARABOL ister( İSTANBUL). onun dışında THOR Digi Paket i var onlar için 90 lık OFFSET ve iyi bir ayar ile yayınlar sorunsuz izlenebilir'' demişsinde onu anlamadım bende çift çanak hotbird ve turksat var, giğer uyduları nasıl izleyebilirim? yeni çanak deme onu biliyorum baska bi yolu varmı ? şimdiden saol

Yorum yap

dostum sendeki çanaklarla 3,4 uydu daha izleyebilirsin fakat thor astra gibi uyduları izleyemezsin hotbird merkezli astra alır ama premierleri izleyemezsin
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

tps kanalları nedemek

Yorum yap

ayme1974 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  tps kanalları nedemek
                  Hotbirt uydusunda fransız kanalların yayın paketi demek

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    dostum sendeki çanaklarla 3,4 uydu daha izleyebilirsin fakat thor astra gibi uyduları izleyemezsin hotbird merkezli astra alır ama premierleri izleyemezsin
                    cevabın için çok saol ama nasıl yapacagım? aynı türksat ve htbirdi kurdugum yerde diğer uydularıda mı kaydetmeliyim, sadece bu yetermi?

Yorum yap

yamtar81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cevabın için çok saol ama nasıl yapacagım? aynı türksat ve htbirdi kurdugum yerde diğer uydularıda mı kaydetmeliyim, sadece bu yetermi?
                      dostum hotbirt antenin thor uydusuna çevir daha iyi kanallar var sistem değişene kadar en azından izlersin daha kaliteli bu uydu ...belgesel / sinema /adult v.s her telden var..

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        dostum hotbirt antenin thor uydusuna çevir daha iyi kanallar var sistem değişene kadar en azından izlersin daha kaliteli bu uydu ...belgesel / sinema /adult v.s her telden var..
                        binada ortak anten kullanıyoruz, kastın hotbirdi silip thor uydusunu kaydetmekmi yoksa fiziksel olarak canagı çevirmekmi? kusra bakma bu konularda yeni oldugum için anlamıyorum o yüzden soruyorum..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X