• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yine değişiklik! Yine tepki...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yine değişiklik! Yine tepki...

16 Şubat 2016 20:46

Fenerbahçe'de Lokomotiv Moskova maçından oyundan alınan Robin van Persie karardan memnun olmadı. Hollandalı golcü direkt soyunma odasının yolunu tuttu. Pereira'nın bu kararına taraftar da ıslıklarla tepki gösterdi.
    Fenerbahçe'nin Lokomotiv Moskova ile oynadığı maçın 77.dakikasında skor 2-0 Fenerbahçe lehineyken Vitor Pereira oyuncu değişikliklerine gitti.
    Fernandao oyuna girerken kalkan 11 numaralı tabela oyundan van Persie'nin çıkması anlamına geliyordu. Hollandalı golcü bir süre tabelaya bakarak karardan duyduğu memnuniyetsizliği gösterdi. Hollandalı daha sonra oyundan çıkarak direkt olarak soyunma odasına gitti.
    Aynı dakikada yerini Alper Potuk'a bırakan Volkan Şen ise kulübeye oturdu.

TARAFTARDAN YİNE TEPKİ

Değişikliğe tribünler de tepkiliydi. Ülker Stadyumu'nu dolduran taraftarlar, ligde son oynanan Kasımpaşa maçında olduğu gibi bu maçta da van Persie'nin oyundan alınmasına yine ıslıklarla tepki gösterdiler. PEREIRA'DAN ÜSTÜ KAPALI MESAJ...
    Robin van Persie'nin oyundan çıktığı sırada sergilediği tavırlar, maç sonrası Teknik Direktör Pereira'ya soruldu. Bu tavırların sıkıntı oluşturup oluşturmayacağı sorusunu Portekizli çalıştırıcı, "Tüm oyuncularıma, yaptığımız işe, takımın emeğine saygı duyuyorum.
    Nasıl ailem benim için kutsalsa, takım da benim için kutsal. Ben bir karar alıyorsam, takımın iyiliği için alıyorum. Başka da bir şey söylemek istemiyorum" diye yanıtladı.

ntvspor.net

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR...
    ----------------------------------

Redline Ts-7500 HD / Next 2000 HD Minix Internet Machina
Hazırlanıyor...
X