• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 10.6.2008 Tps Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaslar bu yazılımı bugün yükledim yanlız bişey actıgıonı görmedim

Yorum yap

• yazılım yüklemekle iş bitmez GÜNCEL SOFTCAM atınız.HOTBİRD'de 2 adet X Kanal var tabii
      şimdilik.11411 27500 H.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• güncel softcam ı nerden atcaz ustam
        cevabın icinde teşekkür ederim

Yorum yap

• makedon133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          güncel softcam ı nerden atcaz ustam
          cevabın icinde teşekkür ederim
          http://www.mach1digital.com/mach1for...331443.#331443
          Sayfanın en altı 2000 Süper yazan.
          mesaj kutum dolu olduğu için ÖZEL cevap yazamadım.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• 9 06 yazılımı yüklü

14 06 softcam attım

nagravizyonlar açılıyormu ???

Yorum yap

• xtayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              9 06 yazılımı yüklü

14 06 softcam attım

nagravizyonlar açılıyormu ???
              yukarıda verdiğim LİNK teki SOFTCAMI yükleyiniz POLSATLAR+DİGİ+PREMİERLER çalışıyor.
              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• Arkadaşlar yardım lütfen next2000 cım super plus usb li 10-06-2008 yazılımını bellekten atarken boot olacak dedi bootladı ekranda 0030 yazdı daha sonra 001 ve 001e yazdı şu anda makina acmıyor teşekkür ederim.

Yorum yap

• emo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar yardım lütfen next2000 cım super plus usb li 10-06-2008 yazılımını bellekten atarken boot olacak dedi bootladı ekranda 0030 yazdı daha sonra 001 ve 001e yazdı şu anda makina acmıyor teşekkür ederim.
                  arkadaşım yazılımı boad moddan atmalısın cıhaz boad modda kalmış aşagıdadi linki araştır ve iyi oku sana yardimci olacaktır
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189
                  Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar.Ben ilk defa mesaj yazıyorum ve kuralları çiğnemekten de korkuyorum.Ben makinamda *** eklemede -x- harfini bulamıyorum.Sadece a-e-d-f-harflari var ve F harfi de yok

Yorum yap

• 44sezai Nickli Üyeden Alıntı
                      Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar.Ben ilk defa mesaj yazıyorum ve kuralları çiğnemekten de korkuyorum.Ben makinamda *** eklemede -x- harfini bulamıyorum.Sadece a-e-d-f-harflari var ve F harfi de yok
                      X harfi yazacağın bir bölüm yokki zaten neden boşuna o harfi girmeye uğraşıyorsun? Numerik rakamlar kumandanın numerik tuşlarından, a, b, c, d, e, f gibi değerler ise Yeşil tuştan girilir.

Yorum yap

• son yazılımda şöyle bir hata oluşuyo sürekli yapmıyo bazen yapıyo emu *** bölümüne girmek isteyince nagraviziyon yazıyo ****** gözükmüyo ve cihaz kitleniyo arka anahtardan aç kapa yapmak gerekiyo ilerdeki yazılımlarda düzeltilirse iyi olur herkese saygılar

Yorum yap

• Bu son yazılımı attım ama kanallar tümü gitti.Ne yapmalıyım.Teşekkürler.
                          İYİLİK YAP İYİLİK BUL.

Yorum yap

• orkunoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            son Yazılımda şöyle Bir Hata Oluşuyo Sürekli Yapmıyo Bazen Yapıyo Emu *** Bölümüne Girmek Isteyince Nagraviziyon Yazıyo ****** Gözükmüyo Ve Cihaz Kitleniyo Arka Anahtardan Aç Kapa Yapmak Gerekiyo Ilerdeki Yazılımlarda Düzeltilirse Iyi Olur Herkese Saygılar

Ayni Sorun Bende De Olustu İnsallah DÜzrltİlİr

Yorum yap

• selam ustalar hotbırd uydusunda pek fazla seyredilecek birşey kalmamış diğer uydulardan hangilerini önerirsiniz bana yardımcı olursanız sevinrim teşekkürler
                              GEMINI PROJEKT 4,60

Yorum yap

• sayın üstatlar next 2000 cıs plus kullanıyorum 9 haziran yazılımını yükledikten sonra her cihazı kapayıp açtığımda tüm kanallarım siliniyor ve yeniden taratmak zorunda kalmam gerekiyor bunu düzeltebilmek için ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X