• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 cıs super plus yardım versiyon yazmıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 cıs super plus yardım versiyon yazmıyor...

arkadaslar en son cıkar 10.06.2008 tarihli yazılımı yukledim usb den yalnız artık versiyon bilgisi gösteren yere girdiğimde hiç bir şey yok boş herşey fabrika ayarlarına dönde yapsamda gene versiyon bilgisi gelmiyor acaba yanlış bi versiyonmu yuledim bilmiyorum..

bos_ver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar en son cıkar 10.06.2008 tarihli yazılımı yukledim usb den yalnız artık versiyon bilgisi gösteren yere girdiğimde hiç bir şey yok boş herşey fabrika ayarlarına dönde yapsamda gene versiyon bilgisi gelmiyor acaba yanlış bi versiyonmu yuledim bilmiyorum..
    versiyon yazan yere tekrar girin kırmızı tuşa basın çıkan yere 1234 yazın okeyleyin tamam ama aynı işlemi tekrar yapın ve emuyu aktif etmiş olursunuz böylece.

Yorum yap

cihazda emuyu aktiv edersen versiyon bilgileri gorunmez!
      NEXT 2000 CIS SUPER PLUS! NEXT 2000 FTA SUPER PLUS USB_li!

90E-18W! V-BOX POZISIONER!185 SM-LIK MOTORLU ANTEN!

Yorum yap

emu aktif yaptım gene yok emu yu kapatıyorum gene yok gçstermiyor anlayamadım .

Yorum yap

Next 2000 CX super plus usbli 18.12.2008 yazılımı yüklü Aynı sorun bende de var. Sorunun çözümünü bilen yok herhalde.

Yorum yap

Arkadaşlar bu sorunun kaynağı şudur versiyon bilgi ekranı boş ise EMU ektiftir EMU yu pasif hale getirdiğinizde versiyon bilgilerini görebilirsiniz. Bunun dışında versiyon bilgilerinin görünmemesi konusunda herhangi bir neden olucağını zannetmiyorum.

Yorum yap

bos_ver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ases Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Next 2000 CX super plus usbli 18.12.2008 yazılımı yüklü Aynı sorun bende de var. Sorunun çözümünü bilen yok herhalde.
              aşağıdaki linki inceleyin.linkte sayın bigalı arkadaşımızın resimli açıklamaları mevcut.
              Süper Plusta Emu yu Açma
              VESTEL UD9200 4K LED TV
              ARÇELİK 32" LED TV
              2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                aşağıdaki linki inceleyin.linkte sayın bigalı arkadaşımızın resimli açıklamaları mevcut.
                Süper Plusta Emu yu Açma
                dostum menu+girişler+kırmızı tuş+1234 yapın sonrada cihaz versiyon bilgilerini görebilirsiniz tekrar emuyu aktif etmek için girişler+kırmızı tuş ve 1234 yapmalısınız
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X