• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Quantin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Ben bu aleti kullanmayı beceremedim. Açılışta android kısmında hotbird kanallarını buldu. piconlarıda yükledi. Türk kanallarını tarattım ama çok az kanal buldu ve bulduğu kanallarda ekran formatı değişikti. güncelleme yaptım ama hata yapınca fabrika ayarlarına geri döndüm. bu sefer kodi silindi . ama android tarafındaki duruyor. google playstore menüsü silindi ilk açılıştaki menü yok. çok karıştırdım galiba. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. librelec programını nereye nasıl yükleyeceğim oscam programın nasıl yüklenir. bunları bilmiyorum
    kolay gelsin
    Şu an ne durumdasın?

Quantin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kodiyi tekrar yüklemem gerekiyormu
    Aptoide'ten güncelleyebilirsin.

Sevgiler...

Yorum yap

• Süper hızlı ücretsiz VPN Android uygulaması:

https://play.google.com/store/apps/d...master.freevpn

Yasaklı sitelere girmek için çok iyi çözüm!

arkadaşlar bu programı buldum wetekte deneyin bakalım sonuç verecekmi?
      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Şu an ne durumdasın?

şu anda hortbird kanallarını androitte yükledim
        Aptoide'ten güncelleyebilirsin.

Sevgiler...
        Aptoidete bulunan yazılım eski. Yüklediğimde hata veriyor.

sırasıyla ne yapmam gerekiyor anlatırmısınız.
        yükleme yapmam için illa sd kart şartmı usb üzerinden yapılamıyormu
        yardımlarınız için tşk.

Yorum yap

• Bir acemi plarak acemilere naçizane tavsiyem kanal taratması yapmak yerine WETV bölümündeyken Channel List Management>İmport Enigma2 Lamedb online>Vhannibal x ihtiyaca göre hangi uydular lazımsa indirilebilir. 6. sıradaki Turksat ve Hotbirdi beraber veriyor. Kanallar yüklendikten sonra sağ yön tuşu sonrasında alt yön tuşunun altındaki dört nokta tuşuna basınca sekmeler çıkıyor. Oradan Yeni bir buket oluşturulup izlenececek kanallar oraya atılabilir. Daha pratik yolu önceden yazılmıştı, kanal taratıp ya da indirip flash belleğe atılıp dreamset ile düzenlemek şeklinde olanı. Tercih size ait.

Yorum yap

• Dün uzun uğraşlar sonucu libreelec kurdum. TVheadend eklentisini kurdum tv de browser üzerinden erişim sağladım, kanal tarattım (Hotbird, Turksat ve Azerspace) yönergeye göre kaydettim. Ancak sadece Hotbird kanalları çalıştı, Türksat ve Azerspace kanallları yoktu. Sonra özkaradağ beyin kanal listesini, yine kendisinin hazırladığı klavuz ile listeme aktardım. Orda da sonuç pek değişmedi, Hotbirdden bazı kanallar açılırken Türksattan 7-8 kanal geldi. Temiz bir liste kuramadım malesef. Nerede hata yapıyorum acaba?

Yorum yap

• Quantin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Aptoidete bulunan yazılım eski. Yüklediğimde hata veriyor.

sırasıyla ne yapmam gerekiyor anlatırmısınız.
              yükleme yapmam için illa sd kart şartmı usb üzerinden yapılamıyormu
              yardımlarınız için tşk.
              http://mirrors.kodi.tv/nightlies/and...rmeabi-v7a.apk

Bunu USB'ye atıp, ES File Browser'dan Diski bulup APK'yı kurabilirsin.

edne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bir acemi plarak acemilere naçizane tavsiyem kanal taratması yapmak yerine WETV bölümündeyken Channel List Management>İmport Enigma2 Lamedb online>Vhannibal x ihtiyaca göre hangi uydular lazımsa indirilebilir. 6. sıradaki Turksat ve Hotbirdi beraber veriyor. Kanallar yüklendikten sonra sağ yön tuşu sonrasında alt yön tuşunun altındaki dört nokta tuşuna basınca sekmeler çıkıyor. Oradan Yeni bir buket oluşturulup izlenececek kanallar oraya atılabilir. Daha pratik yolu önceden yazılmıştı, kanal taratıp ya da indirip flash belleğe atılıp dreamset ile düzenlemek şeklinde olanı. Tercih size ait.
              edne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Dün uzun uğraşlar sonucu libreelec kurdum. TVheadend eklentisini kurdum tv de browser üzerinden erişim sağladım, kanal tarattım (Hotbird, Turksat ve Azerspace) yönergeye göre kaydettim. Ancak sadece Hotbird kanalları çalıştı, Türksat ve Azerspace kanallları yoktu. Sonra özkaradağ beyin kanal listesini, yine kendisinin hazırladığı klavuz ile listeme aktardım. Orda da sonuç pek değişmedi, Hotbirdden bazı kanallar açılırken Türksattan 7-8 kanal geldi. Temiz bir liste kuramadım malesef. Nerede hata yapıyorum acaba?
              Şu Turksat ve Azersat listem var, versem TVH4.2'ye atıp kur bak bakalım.

Olur mu?

Sevgiler...

Yorum yap

• hiç bir şey kurulu değil vpn felan şimdi bilgisardan baktım ondada cok yavaşmış yuotube

Yorum yap

Olur mu?

Sevgiler...
                  Tamam, zahmet olmazsa memnun olurum :sagol:

Yorum yap

• flasfxp ile bağlana bilirmiyim veya dreambox edit programıyla kanal listemi oluşturmam için

Yorum yap

• birde kodi 17 yi türkce nasıl yaparım türkvodu nasıl kura bilirim acaba

Yorum yap

• iyi akşamlar karkadaşlar,
                        ftp ile cihaza nasıl bağlanabilirim bu konuda yardımcı olurmusunuz.
                        user : root
                        pass:wetek
                        port:8008
                        ip:cihaz ipsi

şeklindemi olacak.bu şekide filezilla ile bağlanamadım.

Yorum yap

• karah1555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          flasfxp ile bağlana bilirmiyim veya dreambox edit programıyla kanal listemi oluşturmam için
                          Önce Aptoide ya da Google-Play'den bir tane FTP Serverı kurmalısın, sonra onu açıp FTP'den bağlanabilirsin?

karah1555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          birde kodi 17 yi türkce nasıl yaparım türkvodu nasıl kura bilirim acaba
                          Türkçe için en üstteki Çark > Interface settings > Regional > Language'a gelip en altta gidip Turkish'i seçin.

Eklenti Kurulumu için http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65252 .
                          m.s.1999 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          iyi akşamlar karkadaşlar,
                          ftp ile cihaza nasıl bağlanabilirim bu konuda yardımcı olurmusunuz.
                          user : root
                          pass:wetek
                          port:8008
                          ip:cihaz ipsi

şeklindemi olacak.bu şekide filezilla ile bağlanamadım.
                          Önce Aptoide ya da Google-Play'den bir tane FTP Serverı kurmalısın, sonra onu açıp FTP'den bağlanabilirsin?

O dediğin port Web-Arayüzünün portu.

Sevgiler...

Yorum yap

• ve tv de buketi nasıl seçiyoruz
                            bir buketi seçip, o buketteki kanalları izlemek için

birde libreelec nasıl kuracağız bulamadım forumda

Yorum yap

• Buketler için sağ yöne bas.

LibreElec için Play ELEC bölümüne bak dost.

Sevgiler...

Yorum yap

Olur mu?

Sevgiler...
                                Sorunu çözüldü, TVH4.0 a atmışım listeyi o yüzden hata vermiş. TVH4.2 ye atınca düzeldi. Kanal Listesi ve buketler düzgün bir şekilde görünüyor. Ancak Azerspace spor kanallarında sinyal yok diyor? Droidden izleyebiliyorum burda neden sinyal yok acaba?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X