• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

zeta fun5 ile nasıl yüklenir

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zeta fun5 ile nasıl yüklenir

(113 CW - 113 xl Software kamilz

--------------------------------------------------------------------------------

Aciklamalari icinde
    1.13 CW = CrytoWorks Destekli olani
    1.13 XL = De SCT, ForPlus , Delta Card vs icin full destekli
    Activator = Fun 2 karti aktivasyon olarak kullanabilirsiniz.

Fun 5 kart ile yapilan yuklemelerden sonra aktivasyon kartinin bir kez module takilmasi gerekmektedir. Eger 78 vs. gibi eski bir versiyondan yukseltme yapiyorsaniz.
    CA listesinds SHL varsa ya da Fullx leri izleyebiliyorsaniz Aktivasyon isleminiz tamam demektir.)
    yanlız dosyada camloader hex dosyası var bunu infiniti usbde flaşa koyacagız ama joker v113xl fun5 kamilz ise bin dosyası bunu nereye yazdıracagız.yoksa hexse falanmı çevirmek gerekiyor yardımlarınız için teşekkürler (yanlız modülümüz kırmızı zeta ver:077 bunun üzerine direk yazabilirmiyiz yada yükseltebilirmiyiz)

activatör dosyasında ise:The CamLoader.hex Is Loaded As Your Flash File.
    You Will Find The These Ext.eeprom File :-

1 File To Activate SHL
    1 File To Deactivate SHL (if needed) yazıyor buradaki cam loader hex dosyası hangisi yani fun2 ye nasıl yazdırmak gerekiyor.teşekkürler
    saygılar

0.77 üzerine funla alması lazım.ama en sağlıklısı cassla yüklemen
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

arkadaşlar yaptım hexe çevirmek gerekmiyor.bin dosyasını direk external bölümüne yazdırdım activasyonuda yaptım oldu.fullxler ok.biran modülü yakarız diye korkmuştum ama oldu.teşekkürler
      saygılar
      (@danger35 genede yardımların için teşekkürler sen yazdıgında yükleme bitmişti.saygılar)

Yorum yap

modül yada cihazlar kesinlikle yanmazlar onda içiniz rahat olsun bir anlık hata sadece flaşı siliyor yani yanmıyor kolay gelsin..

Yorum yap

İredeto euro ile ne yapılabilir,farklı bir şey yüklenebilirmi,diye yazmış bir arkadaşım,bende buraya yazıyorum.cevaplamanızı rica edecem tüm dostlardan slmlar,sayğılar.

Yorum yap

3defa yazmışsın aynı cevabı arkadaşım irdeto modülle şuan sadece c5 ve srgsat-mcm europe-bbc-cnn eurosportlar absattan bazı kanalları izlersin
            ama o modülün ömrü bitti biliyorsun pekte işe yaramaz
            saygılar...
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X