• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vestel 840 ci acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vestel 840 ci acil yardım

vestel 840 ci makınaya hyper termınalden yazılım atamıyorum mavi menulü yeterli zaman yok hatası veriyor lütfen yardım arkadaşlar aciiillllllll............

dostum tam olarak hata nedir yazarmısın

Yorum yap

com hatasııı:yess:
      bire bir bağlantı olucak
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

elimde vestel 840cı var cihaz initte kalıyor ve hiç bir yazılım kabul etmiyor ne yapmalıyım

Yorum yap

elinde jtag varsa onunla flashı yazman lazım yoksa mecburen sökülüp dışarıda yüklenecek flash yada dersenki bu konu beni aşar servise başvurucan arkadaşım

Yorum yap

en iyisi servise götürmendir.

Yorum yap

Vestel DB 840 CI için güncel emu ve key dosyası nereden bulabilirim ve yüklemesi hakkında bilgi alabilirmiyim.
              Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

burdangüncel yazılımı alabilirsin
                yükleme loaderıda üst topikte mevcut
                saygılar

Yorum yap

danger35 teşekkür ederim yardımların için.Bir tek yardımına daha ihtiyacım var (tabii ki şimdilik) key lerin bulunduğu dosyayı .bin uzantılı emu dosysını yükledikten sonra yüklememem gerekiyor değil mi? FUSE yazısı kaybolduktan sonra receiver ı kapatıp açıyorum sonra da key dosyasını yüklüyorum.Key ler güncelleştikçe bu dosyayı yüklemem gerekir. Yanlış biliyor olabilirim Lütfen bu konuda yönlendirirmisin.Bir de Vestel 840 CI için güncel key dosyası var ise nereden temin edebilirim. Yine çok teşekkürler. Saygılar.

Yorum yap

danger35 öneki soruma cevap almayı beklemeden yeni bir sorum olacak bu mavi menü aphro menü nedir? En kolay nereden hangi türden olduğu anlaşılır?Kumandasından yada menü ekranından anlaşılabilir mi? Dün 10_10_05_UK750_V_1_2_7 yükledim denemek için. Kanal sıralaması taramadan sonra ilk kurulumndakine göre çok değişti. (Hatta uaktan kumandasındaki kanal ve ses tuşları bile değişti.Eskiler çalışmıyor.)Acaba alakasız bir şey mi yükledim? Yardımlarınız için çok teşekkürler.Umarım çok zamanınızı almıyorumdur.Saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X