• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

lütfen dikkat

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• lütfen dikkat

hocam bugün sitede manzara resimleri diye birisi konu açmıştı zipli programı indirdim masa üstüne attım ve açtım fakat viris göndermiş bu kimse en az 2 sat viris programıynan ugraştım yönetici arkadaşlara duyururum bilgisayarım kitliyor işlem yapamadım lütfen bu konulara dikkat edelim ar:no: kadaşlar

kimin gönderdigini de açıklasan bizde indirmeyiz

Yorum yap

aykut025 Nickli Üyeden Alıntı
      kimin gönderdigini de açıklasan bizde indirmeyiz
      arkadaşım bilgisayarla ugraşıyordum inan aynı sayfaya daha ulaşamadım fakat güzel resimler manzaralar adı aklımda kaldı moralim bozuldu kim oldugunu dikkat etmedim güvenli sitemiz diye yönetici arkadaşlar bilir bulurlar

Yorum yap

Link ver kontrol edelim. Gerekirse yaptırım uygularız.

Yorum yap

uyarın için teşekkürler

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
            Link ver kontrol edelim. Gerekirse yaptırım uygularız.
            hocam aynı yere bir daha ulaşamadım ögleden sonra saat4 civarında idi güzelmanzaralar resimler adlı bir konu açmıştı ana sayfada

Yorum yap

Tamam sen kontrol et eğer tekrar görürsen haber ver bakalım. okay

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                Tamam sen kontrol et eğer tekrar görürsen haber ver bakalım. okay
                tamam hocam aynı olayı görürsem haber veririm

Yorum yap

İnternet üzeri her ne indirirseniz indirin. Kesinlikle Virüs taramasından geçirmeden açmamanızı tavsiye ederim. Selamlar.

Yorum yap

azimkar06 Nickli Üyeden Alıntı
                    İnternet üzeri her ne indirirseniz indirin. Kesinlikle Virüs taramasından geçirmeden açmamanızı tavsiye ederim. Selamlar.
                    sağol hocam inşallah olmaz bir daha:cuara:

Yorum yap

internetten inndirdiğin dosyayı tarmadan geçirmeden önce farkına varmadınmı sana bir öğüt virüs programını değiş kasper sky kullan

Yorum yap

cımsky Nickli Üyeden Alıntı
                        internetten inndirdiğin dosyayı tarmadan geçirmeden önce farkına varmadınmı sana bir öğüt virüs programını değiş kasper sky kullan
                        Evet eniyisi kaspersky.:bravo:

Yorum yap

bende bir avatarda yakaldım ama zararsız hale getirdim dosyaları siteye gönderen kişilermi bilerek yapıyorlar yada farkında değillermi hiç anlamadım

Yorum yap

sagolun arkadaşlar dikkatli olalım

Yorum yap

kasper sky dıyoruz ama kasperskyda geçmişte önemli açıklar verdi bunuda göz önüne almamız gerek yanlız fire val dediğimiz duvarın güvenlik güncellemelerinide takip etmak lazım ben şu anda farklı bir duvar kullanıyorum güvenlik olarak gayet memnunum sitedeki bilgisayarla uğraşan kişilere tavsiyem ne olursa olsun virüs programlarını 2 günde bir kontrol edin bilgisayarınızı kapatmadan önca taramadan geçittirin ondan sonra kapatın iyi günler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X