• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya-II

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• otantu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resim burada ustam
    Vip şifreniz en kısa zamanda gönderilecektir... Cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanınız.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• ustam sabahtan beri kendi ıptv adreslemi çalıştırmaya çalışıyorum cihaza anlattığınız gibide ekledim bi türlü çalıştıramıyorum lütfen yardım

Yorum yap

• Hocam vip şifresi geldi çok teşekkür ediyorum. Zahmet olmazsa bir soru daha sormak istiyorum. Biz bu vip şifresini cihazda nereye yazmamız gerekiyor vip üyesi olmamız için. Prosedür nedir? Onuda anlatırsanız hem ben hem de benim gibi bazı arkadaşlarda yararlanmış olur. Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar...

Yorum yap

• fthdmr06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Hocam vip şifresi geldi çok teşekkür ediyorum. Zahmet olmazsa bir soru daha sormak istiyorum. Biz bu vip şifresini cihazda nereye yazmamız gerekiyor vip üyesi olmamız için. Prosedür nedir? Onuda anlatırsanız hem ben hem de benim gibi bazı arkadaşlarda yararlanmış olur. Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar...
          Selamlar V.İ.P şifreniz cihazda her hangi bir yere girilmeyecektir...Bu ŞİFRE sadece MACHİNA 3-D kullanıcılarına MACH-1 forumda daha ayrıcalık getiren bir sistemdir...Eğer o şifre olmaz ise VİP bölümünü göremezsiniz.... Kısacası VİP bölümüne girdiğinizde ekrana gelecek olan soruya vereceğiniz cevaptır.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• otantu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            resim burada ustam
            - Vip şifreniz gönderildi.

Yorum yap

• fthdmr06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hocam vip şifresi geldi çok teşekkür ediyorum. Zahmet olmazsa bir soru daha sormak istiyorum. Biz bu vip şifresini cihazda nereye yazmamız gerekiyor vip üyesi olmamız için. Prosedür nedir? Onuda anlatırsanız hem ben hem de benim gibi bazı arkadaşlarda yararlanmış olur. Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar...
              - Size gönderdiğimiz şifre forumda bulunan ve sadece Machina 3D kullanıcılarına özel bölüm olan Next Machina 3D V.I.P (Özel) bölümünün giriş şifresidir. Başka yerde kullanılmaz.

Yorum yap

• hocam geldi şifrem çok saolun

Yorum yap

• Tasarim hoca bu vip sifresi bende alabilirmiyim bende bugun cihazin id no sunu ekleyecem

Yorum yap

• resim ektedir. selamlar

Yorum yap

• welato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Tasarim hoca bu vip sifresi bende alabilirmiyim bende bugun cihazin id no sunu ekleyecem
                      Siz resmi ekleyin gereken yapılır...

aharun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

resim ektedir. selamlar
                      Her hangi bir şey gözükmüyor...
                      MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• Yorum yap

• aharun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cihazınız Hayırlı olsın VİP şifreniz en kısa sürede gönderilecektir..
                          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• kolay gelsin ..

Yorum yap

• caganelk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              kolay gelsin ..

Cihazınız hayırlı olsun sizede en kısa sürede VİP şifreniz gönderilecektir...
                              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• sag ol

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X