• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D+ Kanalları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

next 7600 olarak kalsa açmazmıyım d+ları ve polsatları ama önemli oplan bana şu anda d+ lar kaona dönmede kararsızım loader yüzünden bende loader 2.1.9v3 kaonda 2.1.9v4 sunnyde başım çok ağrıdı bu loaderden zor döndüm tekrar 2.19v4 dönmek istemiyorum nextde yüklediğim son yazılım 19/03 yardımcı olurmusunuz saygılar,

Yorum yap

arkadaşlar bu d+ hangi kanalları açıyo yaw bilmiyorum ama güncellendiğinde değiştiriyorum acil yardım

Yorum yap

rober_175 Nickli Üyeden Alıntı
        arkadaşlar bu d+ hangi kanalları açıyo yaw bilmiyorum ama güncellendiğinde değiştiriyorum acil yardım
        D+ Hispasat uydusunda bir paket adıdır.

Buradan http://www.flysat.com/digital+hispa.php kanallar hakkında bilgi alabilirsiniz.

saygılar.
        www.teknoshare.com

Yorum yap

Konu başlığını düzelttim arkadaşlar. Bir an başlığı görünce insanın tüyleri diken diken oluyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X