• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 LibreELEC 8 Ray Krypton-alt2 Backup 25-02-17 ozkaradag

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• son 1 haftadır tvh çalışmıyor.sebebi ne olabilir.

Yorum yap

• Hata ne veriyor dostum?

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Hata ne veriyor dostum?

Sevgiler...
        yaklaşık 10 gündür internetim yoktu.ondan olabilirmi? az önce cihazı açtım bütün kanallar geldi.fakat akşam üstü denediğimde hiçbir şey olmuyordu.tvh arayüzüne dahi bağlanmıyordu şu an da sorun yok.pvr ıptv clienti de dahil bütün kanallar buketler geldi.yalnız aklıma takılan şu minimum 3-4 dakika sürüyor cihazın kanalları yüklemesi.ıptv leri hemen yüklüyor zaten onlarda bir sıkıntı 1709 kanalı hemen gösteriyor loaded diye.fakat uydu kısmı uzun sürüyor.ben tvh arayüzünden kullanmadığım uyduları silsem nasıl olur acaba?bide her seferinde kapattığım gibi açamamaktan şikayetçiyim.bazen direk boot ederek açılıyor cihaz bazende power tuşuna basılı tutmak gerekiyor ki genelde basılı tutmama rağmen android açılıyor.2.denememde elec açılıyor.bide hdd den film yada dizi seyretmek istediğimde medyayı başlatırken çıt çıt diye ses geliyor hoparlör den ama her seferinde bunu yapıyor sadece başlatırken sonra normal şekilde sorunsuz seyrediyorum.şunu da belirteyim bu back up tan önce @byagli arkadaşımızın verdiği back up ı sorunsuz kullandım. 2005 senesinden beri e1-e2 kullanıcısı olarak büyük sabır gösteriyorum bu sisteme.saygılar.

Yorum yap

• Evet internet olmayınca TVH hata veriyor.İP nosu alamadığından kaynaklanıyor.İnternetiniz olmasa bile bir modem bağlasaydınız o IP alır çalışırdı.Kanal sayısı ile birde maotorlu uydunuz varsa hepsini okuyarak yüklüyor.Bunun yanında birde picon yüklü ise tüm kanalları tarıyor.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• mydream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yaklaşık 10 gündür internetim yoktu.ondan olabilirmi? az önce cihazı açtım bütün kanallar geldi.fakat akşam üstü denediğimde hiçbir şey olmuyordu.tvh arayüzüne dahi bağlanmıyordu şu an da sorun yok.pvr ıptv clienti de dahil bütün kanallar buketler geldi.yalnız aklıma takılan şu minimum 3-4 dakika sürüyor cihazın kanalları yüklemesi.ıptv leri hemen yüklüyor zaten onlarda bir sıkıntı 1709 kanalı hemen gösteriyor loaded diye.fakat uydu kısmı uzun sürüyor.ben tvh arayüzünden kullanmadığım uyduları silsem nasıl olur acaba?bide her seferinde kapattığım gibi açamamaktan şikayetçiyim.bazen direk boot ederek açılıyor cihaz bazende power tuşuna basılı tutmak gerekiyor ki genelde basılı tutmama rağmen android açılıyor.2.denememde elec açılıyor.bide hdd den film yada dizi seyretmek istediğimde medyayı başlatırken çıt çıt diye ses geliyor hoparlör den ama her seferinde bunu yapıyor sadece başlatırken sonra normal şekilde sorunsuz seyrediyorum.şunu da belirteyim bu back up tan önce @byagli arkadaşımızın verdiği back up ı sorunsuz kullandım. 2005 senesinden beri e1-e2 kullanıcısı olarak büyük sabır gösteriyorum bu sisteme.saygılar.
            PVR ip client ile tvh beraber olduğunda kanal yüklemesi uzun sürüyor. Eğer yapabiliyorsanız tvh ye ip tv listeni yükleyin. PVR iptv client i devre dışı bırakın. Bu şekilde tvh daha hızlı çalışır.

Yorum yap

• Sanırım libreElec'deki geliştirmeler ve güncellemeler bu backup üzerinden takip edilecek. Ben hala ilk paylaşılanı kullanıyorum ama bunu da ayrı bir karta yazıp önlemimi aldım tabiki

Yorum yap

• Güncelleye güncelleye kullanabilirsiniz, sıkıntı olmaz.

Sevgiler...

Yorum yap

• Dostlar backupı güncelleyeceğim.

Softcam.
                  Transmission.
                  Genel eklentiler.
                  Ve imaj güncelledim.

Başka bir şey yoksa yedek alacağım.

Sevgiler...

Yorum yap

• Google'a Setting-Backup dosyasını ekledim, link ilk mesajda

İyiliklerde kullanın.

Sevgiler...

Yorum yap

• Full Backup İmaj dosyasını da ekledim.

Sevgiler...

Yorum yap

• sayın hocam ellerine sağlık teşekkürler indiremedim hata veriyor saygılar

Yorum yap

• Ne hatası veriyor ki?

Kontrol ettim, sorun yok gibi.

Sevgiler...

Yorum yap

• mega da inmiyor diğerlerinde hata diyor inmiyor saygılar

Yorum yap

• Abicim Google aktif.

Sevgiler..."

Yorum yap

• Hocam teşekkürler. Elinize sağlık
                                İnirmeye çalışıyoruz. Google drive indi.
                                Açmaya uğraşıyorum.
                                Sevgiler....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X