• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus USB TPS AUTO

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next cx super plus kullanıyorum 30.06 .2008 yazılımını attıktan sonra bazı kanallarda kaymalar oluşmakta acaba yazılımdan kaynaklanabilir yoksa bazı seyleri eksikmi yapıyorum

Yorum yap

• arkadaslar kusruma bakmayın bu konuda baya bi cahilim , 30.06.2008 yazılımını ve sonrada tps auto prosunu attım ama, tps ne? absat ne? kanalları nerden bulabilirim bi yardım ederseniz sevinirim ben bulamadımda

Yorum yap

• Son verilen TPS bin dosyları ile ilgili kanalları izleyebilmek maalesef mümkün değil. Ancak 27.07.2008 tarihli olanı henüz denemedim.

Yorum yap

• tps.bin.au.27-07-2008 çalışıyor denenmiştir.ok

TPS.bin_27-28.07.08<tıklayın

Yorum yap

• teşekkürler üstad emeğine sağlık . yükledim çalışıyor

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Eski sisteme döndüler şuan Viaccess 2.3 0B keyleriyle açıklar

aydınlatma için teşekkür ederiz.saygılar.
              Bilmemek ayıp degil,ogrenmemek ayıp!!!

Yorum yap

• TPS.bin 27-28: Temmuz 2008.USB,ile Next.Auto.zip Güncellenmiştir

>>> Next 2000 Super Plus USB ileTPS Günlük AUTO <<

Next 2000 Super Plus USB CİHAZLARDA GÜNLÜK Verilen TPS BIN DOSYASI İLE TPS AUTO İYİ SEYİRLER
                TPS bin dosyasını zip'ten Çıkartınız Cihazınıza Flaşh Bellek USB İLE Atarsanız TPS Günlük olarak 24 Saat Çalışır.
                sabah 6:00 da değişir her gün güncellenecektir
                AB sat açmaz.
                DİKKAT:TPS' i (Yeşil Tuşla) Manuel güncelleme Yapmayınız VE'YA SOFTCAM Yükler'iseniz Yüklemiş olduğunuz Güncel TPS Dosyası silinmiş olur çalışmaz. Yeniden TPS bin dosyasını cihazınıza yüklemek durumundasınız.İYİ SEYİRLER
                Not:Sistem;Son yazılım:30:06:2008 Yazılımı ile Çalışmaktadır Yazılımınız eski ise Mutlaka Son yazılım:30:06:2008 Yazılımı'nı Yüklemelisiniz Aksi Halde Çalışmıyacaktır

30/06/2008 yazılımlarında test edilmiştir

************************************************** *** *********
                ************************************************** ****************

1.Nolu mesaj'da güncellenmiştir

TPS.bin 27-28: Temmuz 2008.Next.Auto.zip Güncellenmiştir

TPS.BIN 27-28-Temmuz 2008.USB,ile,Next.Auto.BabaYüksel.zip
                This file has never been downloaded yet
                File size 8.51 KB, uploaded right now

Yedek Link, Speed'ten indiremiyenler için

http://www.zshare.net/download/160651718b8172cd/

Not: sabah 6:00 da değişir her gün güncellenecektir

Yorum yap

• verildi
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Ama burdada verilmesinde fayda var

Yorum yap

• selam foruma ve yazılımlara emek veren degerlı ustadlar
                    *** on tv leri izleyen birileri varmı.varsa usp ile atabilirmiyim.ilk cihazım next8000.
                    simdiki ise next 2000cıx super plus.alakanıza simdiden tesekür ederim

Yorum yap

• @BABA YÜKSEL teşekkür ediyorum kendi adıma sağol emek sarfediyorsun bizlerde faydalanıyoruz patronlarda müsade ediyorlar devam et kardeşim bende destekliyorum
                      sayın patronlar kızmaz ise yani faydalanmak güzel birşey saygılar kardeşim
                      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Merhaba,Next 2000 cis s plus cihazıma Babayukselin dosyalarını yukleyince bazı gunler TPS bin için uyumsuz dosya mesaji veriyor.Bu konuda başka arkadaslarin duunceleri nedir?
                        [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• qommagene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Merhaba,Next 2000 cis s plus cihazıma Babayukselin dosyalarını yukleyince bazı gunler TPS bin için uyumsuz dosya mesaji veriyor.Bu konuda başka arkadaslarin duunceleri nedir?
                          indirdiğiniz dosyayı zip ten çıkarıp usb nize atın 30 haziran yazılımı yüklü ise cihazında sorunsuz yükleyecektir ...

Yorum yap

• teknisyen21 Nickli Üyeden Alıntı
                            selam foruma ve yazılımlara emek veren degerlı ustadlar
                            *** on tv leri izleyen birileri varmı.varsa usp ile atabilirmiyim.ilk cihazım next8000.
                            simdiki ise next 2000cıx super plus.alakanıza simdiden tesekür ederim
                            evet izleyen birileri var ama çok sık şifre değiştiriyor next emu files bölümünden hazırlanan softcamları takip et şifre eklenince usb den atarsın cihazına..
                            next 8000 de ise on tv editli yazılımlar çıkarıyor arkadaşlar onları deneyebilirsin..

Yorum yap

• yamtar81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaslar kusruma bakmayın bu konuda baya bi cahilim , 30.06.2008 yazılımını ve sonrada tps auto prosunu attım ama, tps ne? absat ne? kanalları nerden bulabilirim bi yardım ederseniz sevinirim ben bulamadımda
                              TPS kanalları

ABSAT kanalları

Yorum yap

• ilk mesaja güncel tps dosyası eklendi...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X