• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

süper sqny uydu cihazı yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• süper sqny uydu cihazı yardım

merhaba hocam elimde bir süper sqny jp9900 diye bir uydu cihazı var ama bir türlü yazılımını bulamadı acaba bu cihazın yazılımı var yoksa başka cihazın yazılımı atılıyormu acaba hangi cihazla uyumludur bir bilginiz varmı varsa bana yazarmısınız ve ya nerden bulabilirız aciken lazım şimdiden teşekürrler

:tr:
    xxnusxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba hocam elimde bir süper sqny jp9900 diye bir uydu cihazı var ama bir türlü yazılımını bulamadı acaba bu cihazın yazılımı varmı yoksa başka cihazın yazılımı atılıyormu acaba hangi cihazla uyumludur bir bilginiz varmı varsa bana yazarmısınız ve ya nerden bulabilirız acilen lazım şimdiden teşekürrler

Yorum yap

yokmu bana cevap verecek arkadaşlar

Yorum yap

merhaba arkadşlar sizden yardım istedim ama nalesef yardım eden yok bu super sqnycihaza yazilimi nerden bulacağım hangi cihazın yazlımını atacağım lütfen yardımcı olunuz sizden rica ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X