• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hd Lnb

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hd Lnb

arkadaşlar piyasa da hd lnb diye lnb ler çıkmış. hd cihaz,tv derken sistemimize bir katkısı olur mu bu lnb nın?
    ben normal next universal lnb kullanıyorum.bu hd lnb yi almaya gerek var mı?
    bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekürler.
    eniyi dileklerimle

bende aynı soruyu bir kaç foruma sordum hepside almaya gerek yok dediler aldatmacaymış.artısı yokmuş.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bende aynı soruyu bir kaç foruma sordum hepside almaya gerek yok dediler aldatmacaymış.artısı yokmuş.
      benim bildiğim kadarıyla onların db leri çok düşük. böylece zor alınabilen uydularda biraz daha verimi arttırıyor. özellikle astra 19 da premier paketini alırken az da olsa verim arttırıyor. kulanmadım ama kullananı gördüm.

Yorum yap

pink Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        benim bildiğim kadarıyla onların db leri çok düşük. böylece zor alınabilen uydularda biraz daha verimi arttırıyor. özellikle astra 19 da premier paketini alırken az da olsa verim arttırıyor. kulanmadım ama kullananı gördüm.
        arkadaş üstünde 0.1 db bile gördüm ama çanağa takınca hiç fark yok 0.3 db ile aynı kaliteyi gösteriyor.elinde birkaç değerde lnb varsa dene sonucu görürsün.ogördügün yerden denemek için al tak çanağına sonra gel buraya yaz yaban tv 45 kalite vardı da hd lnb taktım 85 e çıktı de o zaman fikrine katılırım.
        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
        VU+ SOLO 2
        Popcorn Hour A-210
        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

arkadaşlar ilk önce kulanılacak lnb ve çanak iyi olması gerekli(öyle rasgele çanak nasıl olsa hepsi ayni dediz mi aldanmış olusunuz),ince ayar yapınız ve tek tek frek. kontrol ediniz .Astra 19'-ayar çok detaylı olması gerekli saat saat kanalar farklı geliyor
          UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

bencede şuan gerek yok ama zamanla ne olur bilemeyiz.bu lnb yi gerektirebilecek kanallar çıkabilir...

Yorum yap

katkılarınız için teşekür ediyorum. 2 girişli hd lnb ye 54 ytl para verdim. deniyeceğim farkı ve sonucu sizlerle paylaşırım.lnb şu
              İNVERTO YÜKSEK PERFORMANSLI 0.2 DB TWİN LNB
              NORMAL VE HDTV DVBS 2 YAYINLAR İÇİN ÖZEL ÜRETİM

• TWİN LNB (Bağımsız Çift Çıkış)
              • 0.2 DB
              • Yüksek performans
              • Düşük gürültü oranı
              • 5 yıl garanti

hoşçakalın

Yorum yap

arkadaşlar bende internetten 50ytlye fulhd çiftli lnb aldım markası şarp aldık birkere fark olduğunu sanmıyorum ama lnbnin kaliteli olması önemlidir daha önce premier kullanıyodum
                ama memnun değildim bu vesileyle değiştirmiş oldum lnbniz kaliteliyse hiç fark etmez önemli değil boşa para vermeyin.... saygılar...

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
                '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

arkadaşlar forda hd lnb başlığı altında iki tane konu var birleştirilse ii olur bende şaşırdım yazdığım msjları karıştırdım.....

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
                  '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X