• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next8000 lere yeni ekleme???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next8000 lere yeni ekleme???

mach1 ve doktor hocam,gm9000 serilerine yeni yazılımlarda ekranı 9 a bolme ve aes key ekleme bolumu yapılmış.bu cihaz bildigimiz uzere eski cihazdı.yani bizde ekleyebiliriz galiba 8000 lere.yorumunuzu bekliyoruz hocalarımız.saygılar...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

eas key girme olacak bu kesindir.@mach1 hocam yeni yazılımda polsatlarla ilgili auto,rsa key girme kısımları kaldırılacak mı.en azından makinanın rahatlaması bakımından.saygılar

Yorum yap

8000xcamplus lara ekleme?

Mach1 ustam gm 9000 lerde soyle gorunum saglamışlar mümkünmüdür 8000xcaplus larda .saygılar...
      Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Ne Güzel olur ama....

Yorum yap

bakalım mach1 hocamız ne yazack bu konuda...

Yorum yap

çok güzel olur arkadaşım valla mach1 ustat ok diye bir cevap verirse zıplarız artık havalara.birde uydudan güncelleme özeliği eklene bilirmi acaba merak ediyorum yoksa donanımla alalakalı uydudan güncelleme işi.

Yorum yap

yaw arkadaşlar bu ekranı bölme 8000 xcamlarda zaten var.

Yorum yap

5512'li 8000 xcam cihazlarda ekranı bölme özelliği var ama 5518'li 8000xcam plus'larda bu özellik yok ve yapılamaz diye biliyorum.........

Yorum yap

ok anlaşılmıştır ben 8000xcam pluslardada var biliyordum.

Yorum yap

halitoz Nickli Üyeden Alıntı
                    ok anlaşılmıştır ben 8000xcam pluslardada var biliyordum.
                    evet malesef yok o yüzden elindeki cihazın değerini bil, millet arayıpta bulamıyor, 8000 xcam'in 2. eli düşmüyor düşse bile bu özellik ve oturmuş yazılımı sayesinde yüksek paralara gidiyor bilginize........

Yorum yap

DİGİMAN Nickli Üyeden Alıntı
                      evet malesef yok o yüzden elindeki cihazın değerini bil, millet arayıpta bulamıyor, 8000 xcam'in 2. eli düşmüyor düşse bile bu özellik ve oturmuş yazılımı sayesinde yüksek paralara gidiyor bilginize........
                      bilgi için sağol @digiman kardeşim ben zaten cihazımdan çok memnunum değişirsem bile triple dragon düşünüyorum..

Yorum yap

mach1 hocam bende bir sey isteyeyim.xcamplus larda otozap yerine arkadaşların dediği gibi 8 e 10 a bölünen bir özellik koysan ne iyi olur.sevgiler
                        no coment

Yorum yap

8000'lere AES key girişi eklenebilir belki ama eski seri xcamlarda ekranı 9'a değil 13'e bölme özelliği var. Bunun yanısıra pluslarda'da şuan hiçbir cihazda olmayan Equlaizer özelliği var. Bence daha çok özellik yerine daha stabil çalışan bir cihaz daha önemlidir.

Yorum yap

next8000xcam ların yenisi piyasalarda bulunmuyor.2.ci elinede 250.tl.diyorlar valla bende 8000 cı sıfır aldım 200.ytl ye birde pişman oldum keşke xcamı alsaydım diye üç,dötrgün sonra ben cihazı degiştirecegim xcam ı istiyorum dedim satıldıgını söylediler.yeni satmaya getirirseler bana vereceklerdi 1.ay oldu hala bekliyoruz cihazını satan yok.
                            dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                            ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                            seninde destanını okuyalım ezberden,
                            haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                            elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                            fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                              Bence daha çok özellik yerine daha stabil çalışan bir cihaz daha önemlidir.
                              katılıyorum üstad haklısın........

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X