• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Turkeyforum bağlanmakta çok zorlanıyoruz.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Orada yaşanan yoğunluk nedeniyle sayfalara giremeyince ( genelde burası dahil aynı anda 2 yere bağlanıyorum ) burada dolaşıyorum. Bence burası da çok başarılı ve gün geçtikçe büyümekte. Ayrıca affınıza sığınarak Turkeyforumda= Mach1 Digital'i, Mach1 Digitalde Turkeyforumu tartışmayı ( esnaflıkta da aynıdır. Ayni işi yapan arkadaşlar müşteriye karşı birbirlerini pek anlatmazlar. ) pek etik bulmuyorum. Sevgiler.

Yorum yap

Mustafa Kalkan Nickli Üyeden Alıntı
      Turkeyforumda= Mach1 Digital'i, Mach1 Digitalde Turkeyforumu tartışmayı ( esnaflıkta da aynıdır. Ayni işi yapan arkadaşlar müşteriye karşı birbirlerini pek anlatmazlar. ) pek etik bulmuyorum. Sevgiler.
      Verdiğiniz örnek pek bağdaşmıyor. Buna göre forumlar esnaf, üyeler de müşteri kategorisine sokuluyor. Arada biraz fark var; müşteri - esnaf ilişkisinde ilk planda olan "para" olayı burada söz konusu değil bilindiği gibi. Ayrıca belirttiğiniz gibi herhangi bir tartışma söz konusu değil. Sadece forumun hızı ve sayfalarının yavaş açılması konusunda fikirler öne surulmuş okadar. Olaydan farklı anlamlar çıkarmaya gerek yok. Koaygelsin....

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
        Verdiğiniz örnek pek bağdaşmıyor. Buna göre forumlar esnaf, üyeler de müşteri kategorisine sokuluyor. Arada biraz fark var; müşteri - esnaf ilişkisinde ilk planda olan "para" olayı burada söz konusu değil bilindiği gibi. Ayrıca belirttiğiniz gibi herhangi bir tartışma söz konusu değil. Sadece forumun hızı ve sayfalarının yavaş açılması konusunda fikirler öne surulmuş okadar. Olaydan farklı anlamlar çıkarmaya gerek yok. Koaygelsin....
        :efferin:
        saygılar ...
        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Allah bozmasın bizim forum canavar gibi.
          T.forumda son zamanlarda sorunlar çıkmaya başladı
          daha önce sağlamdı.Şimdi çok zor sayfalara giriliyor bazen hiç girilmiyor.
          Server sorunu var herhalde.
          Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
          Anlat içinden geçenleri
          Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
          Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
          Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

sile Nickli Üyeden Alıntı
            Allah bozmasın bizim forum canavar gibi.
            T.forumda son zamanlarda sorunlar çıkmaya başladı
            daha önce sağlamdı.Şimdi çok zor sayfalara giriliyor bazen hiç girilmiyor.
            Server sorunu var herhalde.
            Yada yogunluktan kaynaklanıyor ben 15 dakikadır giremiyorum...

Yorum yap

1000 Kişi üstü olunca tek server kaldırmıyor 2ci bir server gerekecek galiba yoğunluk çok fazla orda girip bir dosya koydum sonra gene giremedim bir daha tps de sağolsun hergün değişince millet akın ediyor forumalara komple çöksede kurtulsak ya....
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Mach 1 sen bari böyle konuşma Forumlar çökünce bizler ne yaparız!
                saygılar...

Yorum yap

mach1 çöksün derken bizler kurtulak diyor siz değil

hiç değilse biraz olsun bırakırız şu ekranın karşısını
                  "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

işte arkadaşlar bunu demek istemiştim onceki yazımda.forum sayısı artarsa yavaşlama olurmu diye.ve oluyormuş , hatta hiç girilmiyormuş.yani...
                    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı
                      işte arkadaşlar bunu demek istemiştim onceki yazımda.forum sayısı artarsa yavaşlama olurmu diye.ve oluyormuş , hatta hiç girilmiyormuş.yani...
                      Üye sayısı artarsa demek istedin herhalde. Hayır bunun üye sayısı ile bir ilgisi direkt olarak yok. Üyelerin gereksiz yere foruma mesaj atmalarının verdiği trafik yoğunluğu çok etkiliyor. forumu teknik olarak etkilemese bile beni psikolojik olarak hayli etkiliyor. Sinir bozucu bir hale döndürüyorlar. iki kişi oturmuş msn de sohbet eder gibi incir çekirdeğini doldurmayacak konularda mesajlaşarak sohbet ediyorlar hatta bazen iki kelimelik bir cümle dahi kurma gereği duymadan sadece birkaç değişik simge ile bu işi hallediyorlar. Eee nede olsa beylerin mesaj adedi de artıyor ve yıldızları çoğalıyor.
                      Beni en çok sinir eden mesajların başında da next bölümündeki modlara ve bilhassa mach1 ve doktor hocama yağcılık yaparak onları koruma adına hayali next, doktor ve mach1 düşmanları yaratıp kendi kendilerine onlara savaş açıyor ağza alınmayacak hakaretler yağdırıyorlar. İşin garip tarafıda onlara destek mesajı yağıyorda yağıyor. Hani biraz müsamaha göstersen inanın adlarına türbe açıp bahçesine de ağaç dikecek ve dallarına dileklerde bulunup çaput bağlayacaklar.
                      Ben bu ve benzer konuları defalarca tf. da dile getirdim ama hiç destek bulamadığım gibi benden kötüsüde olmadı. Adeta günah keçisi ilan edildim.
                      Bir yazılım verilir allah allah teşekkür ve övgü yağmurundan geçilmez. Okadar gereksiz mesajın arasında bir gariban gelip bilmediği bir konuyu sorar bu sefer hemen o soruyu sorana başlar herkes yüklenmeye. Yok forumu gezmdin gezseydin sormazdın bir firça bir fırça adam neye uğradığını bilemez bazısı şaşırır bazısı da agresifleşip sana ne diye tartışmaya sürükler ve hayda yeni bir cephe daha sana. yine gereksiz bir sürü mesaj sonunda da bire mod gelir ve konuyu kapatır gider.
                      Adam hem acami hemde o kadar gereksiz mesaj çöplüğünde aradığını bulamaz ama bunu değerlendiren yok ki. İşte bunun gibi şeyler biraz ilgi gören tf. gibi forumları en sonunda girilemez konuma sokar. Yeter bu kadarlık gevezelik. kalın sağlıcakla...:toplu:
                      dunkes:

NEXT YE 90OO XCAM ultra.
                      :sagol:
                      Dreambox 500+( Plus)
                      120 cm. Ofset- Astra(19.2°E, 120 cm. Ofset-Thor 3&5/Intelsat 10-02 (1°BATI, 90 cm. Ofset-13.0°E HotBird, 90 cm. Ofset-Turksat.

Yorum yap

Turkey Forum gerçekten emsalleri arasında bir numara, ama çok büyüdü, üye sayısı epey arttı. Arkadaşlarımın da yazdıkları gibi, gereksiz topik ve mesajlar, fantaziyi ve kişisel tanımlamaya yönelik banner ve resimler aldı yürüdü ve site ağırlaştı, bu kadar üyeyi ve gereksizleri taşıyamaz oldu. İşyerinde 1024 hızda site yoğun mesajı alıyorum ve üzülüyorum.

Bu böyle devam edemez. Site yetkilileri, moderatörler, yetkili üyeler, forumseverler ve siteye aşık herkes mutlaka birşeyler yapmalıdır. Serverse server, özveriyse özveri, haydi arkadaşlar formumuza sahip çıkalım...
                        Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                        Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Forumlar çöksün demedim yahu Tps yayın çöksün dedim arkadaşlar..
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                            :muhaha: :muhaha: :muhaha: :muhaha:
                            Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                            Anlat içinden geçenleri
                            Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                            Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                            Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

dost formumuz sanki atak yiyor gibime geliyor uye sayısı haricinde birsurude misafir gozukuyor bu pek hayra alamet degildir ..

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                                aman ustad d+ dan sonra bi o kaldı zaten o da giderse biz ne yaparız

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                                ultra fan clup

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X