• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Türksat 2A/3A yeni TP listesi.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dostlar daha önce kullanılan tp leri silmeden sağlıklı tarama yapmıyor
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

İlk sayfa da verdiğim dosya tekrar güncellendi. Yeni yazılım verilene kadar bu şekilde idare edeceğiz artık.

Yorum yap

2000 FTA için sıralı GÜNCEL yeni liste setting varmı arkadaşlar
        Hiremco TurBo4K

Yorum yap

265 kanal buluyor eskidende bu kadar buluyordu eskiden 230 falan buluyordu ama bugün 265 buluyor bunların neredeyse 35 tanesi türksat deneme dir zaten..

Yorum yap

turksat frekanslar degişti bildiğiniz üzere;sunny 1030 var bende yeni kanallar için nasıl bir aratma yapabilirim veya ne yapmam gerekiyor ve nasıl yapacagım hıcbır bılgım yok yardım edermısınız ltf.?

Yorum yap

arkadaslar size bir sorum olacakti bende birtane canak varr buu canakdan turksat ve astrayi bir arada seyrede bilme ihtimalii varmi yada cift canak mi gerekli cevaplarsaniz sevinirim yardimlarinizi bekliyorum.

Yorum yap

paradies1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaslar size bir sorum olacakti bende birtane canak varr buu canakdan turksat ve astrayi bir arada seyrede bilme ihtimalii varmi yada cift canak mi gerekli cevaplarsaniz sevinirim yardimlarinizi bekliyorum.
                dostum hotbird çanakta astrayı aparatla izlersin türksatta ise hellasat uydusunu izleyebilirsin
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

ellerine sağlık

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar mtv türkiye yi bulabileniz var mı ?

Yorum yap

sansuı sc6000 var bende yazılım yükledim sinyal yok bana acil yardım edin lütfen:?

Yorum yap

emine demirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sansuı sc6000 var bende yazılım yükledim sinyal yok bana acil yardım edin lütfen:?
                          ling deki kanal listesini gönder yazılım atar gibi

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=46615

Yorum yap

Kanal listesi 07.02.2009 itibariyle ilk sayfada güncellendi.

Yorum yap

Arkadaşlar ANS tv 11894 H 02400 frekansından karadeniz tv çıkıyor bu nasıl düzeltilir veya ans tv nasıl çektirebiliriz

Yorum yap

Kanal listesi 17.0.7.2009 itibâriyle güncellenmiştir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X