• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000Xcam Yazılım Atma Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000Xcam Yazılım Atma Sorunu

arkadaşlar lebtop ile yazılım atabilirmiyim atarsın derseniz rs 232 kablosu lebtop-a olmuyor ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

as195 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lebtop ile yazılım atabilirmiyim atarsın derseniz rs 232 kablosu lebtop-a olmuyor ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
    rs to usb aparat almanız lazım
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

keyfly yardım

cihazım next 8000 xcam plus 1725 keyfly proğramı atıyorum resetlemediğim zaman atmış olduğum şifreleri var yükleme yapıp cihaza reset attığım zaman eski şifreler geri geliyor bir hatamı yapıyorum bilmiyorum üstatlardan biri veya bilen varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Yorum yap

as195 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cihazım next 8000 xcam plus 1725 keyfly proğramı atıyorum resetlemediğim zaman atmış olduğum şifreleri var yükleme yapıp cihaza reset attığım zaman eski şifreler geri geliyor bir hatamı yapıyorum bilmiyorum üstatlardan biri veya bilen varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.
        Konu başlığı düzeltildi. Öncelikle kuralla gereği bu tür başlıklar açmak yasaktır.

Cihazı resetlemenin mantığı da bu zaten, yani fabrika ayarlarına döndüğünüz takdirde yazılımın içerisindeki kéylerin tekrar gelmesi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X