• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

(UPC Direct)Thor @ 0.8° West :: next machina 3D çalışmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

can_211 Nickli Üyeden Alıntı
    Abiler Ustalar kusura bakmayın çok merak ettim bu sistem nedir ne işe yarar amacı nedir.ismi ne.Sadece merak ettim.
    Twin Box

Tabii ki, Xbox (dongle) kanıtlıyor Eutelsat w3

Bu sistem tüm uyduları üzerindeki şifreli kanallar açar

Yorum yap

Yani internet olsada,olmasada açarmı.Çalışma sistemi nedir fiyatı nedir.

Yorum yap

can_211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yani internet olsada,olmasada açarmı.Çalışma sistemi nedir fiyatı nedir.
        -Bir zamanlar Next 2000'lerde bu cihazlardan kullanıyorduk.
        -Cihaz, farklı bir data uydusuna bağlanıp, şifreleri alıyordu ve yayın açılıyordu.

Yorum yap

Teşekkürler hocam şuan bunlardan satılıyormu googleye yazdım bişe çıkmadı herhangi bir bilgi.Ayrıca bunun çalışması için internet şartmı.Eğer internet şart değilse bir adet te biz alalım bundan.Serverle falan uğraşmayız daha.veya c cam ile de uğraşmayız daha kolay bir sistem.niye herkese bundan kullanmıyor şimdilerde.

Yorum yap

can_211 Nickli Üyeden Alıntı
            Abiler Ustalar kusura bakmayın çok merak ettim bu sistem nedir ne işe yarar amacı nedir.ismi ne.Sadece merak ettim.

Y6 DONGLE + microbox + OPCAM+ = XBOX

http://www.google.com/search?q=%D8%A...00.ceGdayRzDx8

Yorum yap

Tamam Hocam şimdi anladım bu aleti kullanmak içinde ayrı bir çanak lazımmış.Peki bu data çanagının yöne ne yoksa rastgele bir uyduyamı kurulu.Arkadaşlar kullanacagımdan değil sadece merak ettim sadece bir kişide görünce merak ettim.Teşekkürler sayın فارس سيناره.Peki kullanımı yasalmı yasal değilmi.

Yorum yap

Tamam Hocam şimdi anladım bu aleti kullanmak içinde ayrı bir çanak lazımmış.Peki bu data çanagının yöne ne yoksa rastgele bir uyduyamı kurulu.Arkadaşlar kullanacagımdan değil sadece merak ettim sadece bir kişide görünce merak ettim.Teşekkürler sayın فارس سيناره.Peki kullanımı yasalmı yasal değilmi.
                Evet öyle bu aparatı kullanmak için ayrı bir çanak ve ayrı bir kablo çekmeniz gerekiyor. Bu aparatların belli bir Data yani paylaşımı aldıkları uydular var. İkinci bir çanağı bu uydulardan birisine ayarlamanız gerekiyor. Bir zamanlar bende çok uğraşmıştım bunlar ile. Ama en güzeli server yada modüllü üyelik.
                Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
                --------------------------------------------------------------
                Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
                Next YE-18500 HD+Plus
                90cm ofset çanak (türksat) sabit,
                90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
                90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
                110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
                500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

bu sistem şu an kullanılıyormu .
                  ıraklı arkadaşın bahsettiği gibi şifrelerin hepsini çözüyormu
                  yada şifre çözmenin internet yada emü dışında (yasal üyelik hariç) başka bir yolu varmı
                  çift tunerli bir cihazda bu mümkün olabilirmi
                  oluşa hangi kanalları çözer

Yorum yap

exper43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Evet öyle bu aparatı kullanmak için ayrı bir çanak ve ayrı bir kablo çekmeniz gerekiyor. Bu aparatların belli bir Data yani paylaşımı aldıkları uydular var. İkinci bir çanağı bu uydulardan birisine ayarlamanız gerekiyor. Bir zamanlar bende çok uğraşmıştım bunlar ile. Ama en güzeli server yada modüllü üyelik.
                    Teşekkürler bilgiler için böylecede merakım giderilmiş oldu.Normal çanaklara yer bulduk kaldı DATA çanagı.

Yorum yap

exper43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      :efferin:

Ama ne yazık ki,

Twin BOX With MACHINA 3D

Does not work

Twin Box no active

Yorum yap

uydudan paylaşım olan uydu cihazlarında hep sorun vardı Xbox kutuları 1 yıllık tı bilirsiniz tutulmadı alanların elinde kaldı satıcılar dahi iade ettiğini biliyorum birde şu sorun vardı 3 veya 5 ay içinde en aşağı 2 veya 3 uydu data almak için uydu çanağını değiştiriliyordu buda bir masraftı istanbulda uydu kurulumunun en aşağı 40 tl olduğunuda söyleyim bunlardan dolayı tutulmadı işin aslına gelelim torr 0.8 upc paketi şuan uydu cihazlarının yüzde 100 zü emu olarak çalıştırmıyor ya com bilgisayar destek ile veya lan kablo ile kart okuyucu season veya sezson 2 kart bilgisayar destekli veya modül season kart bilgisayar destekli fausto vpling,nwemu,mdplin ile başka çalışma sistemi yoktur sadece tv kartlarında dvb s ve dvb s2 de emu ile nwemu,vpling,mdpling ile bu bilgileri veriyorum hiç bir sitede yoktur bulamazsınız emu ile çalıştırma sistemidir uydu cihazlarında şöyle bir sorun vardır enigma 1 enigma 2 uydu cihazlarına emu ile açmak için bir pling dosyası yazılmazsa normal uydu cihazlarına biraz geç gelecektir yenilere fakat eski uyducihazlarında çok zor buda yazılım maliyet açısından saygılarımla

Yorum yap

Teşekkürler hocam şuan bunlardan satılıyormu googleye yazdım bişe çıkmadı herhangi bir bilgi.Ayrıca bunun çalışması için internet şartmı.Eğer internet şart değilse bir adet te biz alalım bundan.Serverle falan uğraşmayız daha.veya c cam ile de uğraşmayız daha kolay bir sistem.niye herkese bundan kullanmıyor şimdilerde.
                          -Şuan bu sistem pek revaçta değil, Cccam kadar kullanışlı değil, yayının ne zaman gelip ne zaman gideceği belli olmaz. Yani hiçbir garantisi yoktur.

Yorum yap

Bilgiler için çok teşekkür ederim.Bu arada da merakımda giderildi.öğrenmiş olduk.

Yorum yap

فارس سيناره Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              :efferin:

Ama ne yazık ki,

Twin BOX With MACHINA 3D

Does not work

Twin Box no active

benim başıma geldiği için biliyorum;
                              Next 2000 Fta usb gri kasa - Next 2000 Fta Usb Siyah Kasa her ikiside aynı birisi tr için diğeri ırak için üretildi. Ama Gri kasada bu aparatlar çalışmadı. Sadece Siyah kasalarda çalıştı. Gri kasalarda böyle bir eklenti yoktu.
                              Yeni çıkacak yazılımda umarım bu aparatlar ile ilgili bir çalışma yapılır. Yada bunları çalıştırmak için bir eklenti eklenir.
                              Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
                              --------------------------------------------------------------
                              Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
                              Next YE-18500 HD+Plus
                              90cm ofset çanak (türksat) sabit,
                              90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
                              90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
                              110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
                              500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X