• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Serisi 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tps giti yenisi varme next y2000x ci plus

Yorum yap

• nazam gelecek

Yorum yap

• [QUOTE=zekiye45;322873]nazam gelecek[/QUsanırım ustalar çalışma yapıyorlar onlara bağalı herşey bekliyoruz
        62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• sabreden derviş tps leri izlemiş
          NEXT VE AYYILDIZIM HER ZAMAN KALBİMDESİN

Yorum yap

• güzel kardeşim yaptığın hizmetler bizi mutlu ediyor bu yıl sayende bir sürü nba maçını izleme şansım oldu sport+ kanalından meyve veren ağaç biraz taşlanır sabırlı olmalısın

Yorum yap

• arkadaşlar yazılımda sorunmu var yazılımı yükledim cihaz 2000 x cı plus ama usuhaı üzerinde update yapıyorum cihaz kendi kendine kapanıyor sorun nerede?

Yorum yap

• benemkide ayni yapiyor

Yorum yap

• benim kide yapiyor

Yorum yap

• serdarr78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar yazılımda sorunmu var yazılımı yükledim cihaz 2000 x cı plus ama usuhaı üzerinde update yapıyorum cihaz kendi kendine kapanıyor sorun nerede?
                    zekiye45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    benemkide ayni yapiyor

Tps o modellerde çöktü yeni yazılım gelirse tatbik edilir düzelir şu an için kapanması v.s normal
                    süper lerde şimdilik sorun yok

Yorum yap

• tps leri geçici olarak halledebileceğimiz başka bir yol yokmu

Yorum yap

• hi all
                        i have the latest version of software for next2000xplus series,but while doing "tps auto update", the resiver restarts.i appreciate if somebody tells me why.
                        thanks in advance

Yorum yap

• arkadaşalar tps'ler göçtü konu açmayalım en kısa zamanda yeni sistem gelecek sabırlı olalım

Yorum yap

• en kısa zamanda olur inşallah teşekkürler hocam

Yorum yap

• bence artık 2000xcı yı değiştirmenin zamanı geldi nasılsa bir kaç gün sonra hafıza yetersiz diye yaılım veremiyoruz denecek bir tps için bu kadar beklettiklerine göre piyasada bir sürü cihaz var 85 ytl yi geçmeyen onlardan birini alacam hiç olmazsa tps vede polsat auto

Yorum yap

• arkadas y 2000 x ci plus yazimlari nazam gelecek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X