• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 cı da mudüllü diğitürk

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

o nasıl oluyorki?

Yorum yap

Yani asıl olması gereken frekans türk-satta:11729 v 15555 ise meselâ...
      Bu;11725 veya 11732 vb. oluyor ve meselâ TPS paketi bazı cihazlarda ve hatta çoğunda böyle durumlarda açmaz...
      Normal frekans 10873 ama 10872 veya 10874 olması bile açmaz...
      Dolayısıyla dükkandaki DTürk frekansı ve evdeki aynı olmadığından bu paket açmaya bilir..
      Çün ki bahsettiğin 2 güzel cihaz...Ve 2 si de açmıyor..
      Evdeki cihazların birini buraya getirip de deneyebilirsin...Bu yapacağın engüzel ve en son deneme olur..
      Kolaygelsin...
      İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
      CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
      KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
      ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

teşekkürler arkadaşım deneyeceğim.acaba 9500 xcıs d smart cihazında lig tv açarmı onu almayı düşünüyorum.

Yorum yap

Bence o pakete hiç el uzatma...Elindeki cihazlar bu iş için şimdilik yeter-artar...
          Amman satıcılar duymasın
          Hangi uydudan izliyorsun DT'yi...
          Türksat ise açması lazım...Ki zaten d-smart bu uydudan başkasında izlenmiyor paket olarak...
          Eğer EU_sattan izliyorsan da dıseqc ayarıyla olabilir...
          İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
          CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
          KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
          ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

karabela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            V.4.00.008 modül bilgisi içinde. dvs namber 2297
            Sorun TAMAMEN modülün yazılımıyla alakalı yazılımı güncelleyen yerler var burda söylersem reklama girer biraz araştırırsan görürsün...

Yorum yap

evet arkadaşım emuyu kapattım.2007 yılı 1. aya ait yazılımı yükledim.kanalları silip tekrar tarattım.4 adet değişik yazılım denedim her yazılımdan önce ve sonra fabrika ayarlarına döndüm.sonuç olumsuz.yukarda dediğim gibi 9000 ultrada ve 2000 xcıs plasda hem modülle hem direkt kartla sorunsuz çalıştı 2000 xcı da da aynı sorun var.sinyal seviyesi % 75 lerde çok ilginç bir durum.diğium üstat modül versiyonunu sormuştu.belki bundan olabilir.yardımlarınız için teşekkürler.
              Ayrıca donma sorunu tüm cihazlarda yapar modülle taktığında... Belki uzun süre izlemediğin için takılmamış gibi gelmiştir, 4.00.008 yazılımıyla alakalı bu sorun... Donma olayını daha çok National geographic kanalında ve o transponderda yapar...

Yorum yap

günaydın üstat yazını yeni okudum.kartı ve diğitürk modülü eve götürdüm evde 9000 ultrada hem modülle hem kartla sorunsuz çalışıyor.üstelik emu da açık.şimdi işyerinde 9000 cıyı taktım cihaz 5 dakika sonra dondu.cihazda sadece türksat yüklü emu kapalı.4.00.008 modül yazılımında sorun olsa evde çalışmaz.işin içinden bir türlü çıkamadım.işin garibi cihazı aldığım yerde denedik sorunsuz çalıştı.tesisatta bir sorun olabilir diye düşünüyorum.ama sinyal seviyesi de baya yüksek % 75 lerde .şimdi cihazı fabrika ayarlarına döndürüp en son yazılımı tekrar atıp bir daha deneyeceğim.

Yorum yap

merhaba arkadaşlar 9000 cı da sistem bilgisine girdiğimde model olarak 9000 ultra yazıyor.ama ben 9000 cı yazılımını attığımdan eminim özellikle kontrol ettim.bunu nasıl düzeltebilirim.bunun yukardaki sorunla ilgisi olabilirmi?

Yorum yap

merhaba arkadaşlar 9000 cı da sistem bilgisine girdiğimde model olarak 9000 ultra yazıyor.ama ben 9000 cı yazılımını attığımdan eminim özellikle kontrol ettim.bunu nasıl düzeltebilirim.bunun yukardaki sorunla ilgisi olabilirmi?
                    bunu ancak ustalar düzeltir, önemli deyil ama doğru atmışın 9000ultra yazıyor, modül soruruna gelince her iki cıhazdada denedim bir sorun yok güzel çalışıyor.

Yorum yap

şu an en son yazılımı attım cihazı resetleyip türksatı tarattım emuyu kapattım cihaz lig tv de 5 daika sonra donmaya başladı biraz çalışıp tekrar donuyor .şimdi tamamen dondu.cihazı söküp diğer 2000 xcı plas ı taktım onda direk açtı bakalım ne kadar açık kalacak

Yorum yap

cıhazın mödülü taktığın yerde bozukluk olabilir ben şimdi lig tv yi seyrediyorum sorun olmuyor bence cıhazı kontrol ettir onda sorun olabilir (9000 cı ve ultrada denedim)

Yorum yap

iyi de vilk etapta modülü görüyor modül bilgisine giriyor. aynı işlemi orion modülde de yapıyor.şu anda ekranda zugang zu diesem prıoğramm ist freiegege yazıp kanal şifreli yazısıyla dönüşümlü olarak gelip gidiyor.modül bilgisi cw digitürk v.4.00.008 yazıyor cihaz 2000 x cı plas

Yorum yap

Dediğim modülle dene sen..

Yorum yap

arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler. 9000 cı yı aldığım yere gittim cihazı verdim üstüne 130 ytl verdim 2000 xcıs süper plas aldım yaklaşık 1 saattir sorunsuz diğitürk lig tv yi seyrediyorum.snıyorun cihazd imiş.

Yorum yap

ben uzun bir sure ci'da modullu olarak kullanmıştım herhangi bir sorun yaşamamıştım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X