• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

x plus ta orion modül sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• x plus ta orion modül sorunu

2500 x plus orion modül kullanıyorum kart takabilmek için fakat Xplus/Inxtc kanalları açılmıyor modülü çıkarınca açılıyor sanırım bir çakışma var her seferinde modülmü çıkarmamız gereklimi yoksa sayın doktor bir çare üretirlermi aynı sorun daha önce multilerde de yaşanıyordu sanırım
    şimdiden ilginize teşekkür ederim

evet arkadaşım en son çıkan yazılımlara x serisi vede eski seri cihalarda modül ile çakışma yapıyor daha öncede yazılım haberleri bölümünde yazmıştık
    ustadlar gelecek yazılımda bunu göz önüne alırlar arkadaşım merak etme
    saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
    ultra fan clup

Yorum yap

emuyu kapatıp denedini zaten soft camde constandw var birde modül takınca çakışma olabilir inxlerde ?
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

modülde çalışmıyor o kanallar sorunlu bu günlerde modülü sadece kart okur hale getirmek mümkünmü acaba başka işe yaradığı yok nasıl olsa

Yorum yap

kart okuma açısından kullanıcaksan eski bir versiyon yükle modüle emu on konumunda zaten izlersin onları modüle kart takarsın sadece
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
            kart okuma açısından kullanıcaksan eski bir versiyon yükle modüle emu on konumunda zaten izlersin onları modüle kart takarsın sadece
            olmuyor ustad emu of yaptık genede son yazılımlarda eski ve yeni seri 2000 lerde çakışma yapıyor ben 2000cı ınf kullanıyorum şimdilik yeni yazılımı bekleyeceğiz
            saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
            ultra fan clup

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X