• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

uzaktan yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uzaktan yardım

selam arkadaşlar bu ayarları yapıyorum ve bir kişi haricinde daha kimse ile bağlantı kuramıyoruz, win xp prof. sp2 yüklü, bu olayı bilen varmı acaba ?

adls kullanıyoruz.

bir arkadaşa bağlantı kurmak istediğimizde bu tür hata veriyor.

denemek istiyen olur ise deniyebiliriz.
    www.teknoshare.com

ben yardım ederdim ama güvenlik programlarım izin vermez bisürü iş
    (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
    (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
    ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
    (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
    (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

teşekk&#252;r ederim ilgin i&#231;in.

saygılar.
      www.teknoshare.com

Yorum yap

bilgisayarlar aynı network i&#231;inde mi ?

Yorum yap

selam

aynı ağda değil, aynı ağda sorun olmuyor.

yanlız ben bunu internet aracılı ile antepdeki bir abim ile bağlantıyı sağladık, kendisinde int.cafe var ve gayet güzel bir şekilde bağlantıyı kurduk, hem ben ona istek gönderdim bağlandık, hemde o bana istek gönderdi bağlandık, adsl modem dende port açmamış, zoomx5 varmış modem olarak,

ben bir çok kişi ile denedim fakat olmuyor, hep aynı hatayı alıyoruz, ama herseferinde ise antep ile bağlantı sağlayabiliyoruz.

saygılar.
          www.teknoshare.com

Yorum yap

bu durumdayken sonu&#231; olarak sadece dosya ve yazıcı paylaşımında mı sorun var net olarak ?

Yorum yap

selam

sorun şu organik81

ben sana istek g&#246;nderdiğimde sen bana veya ben sana bağlanamıyorum,
              yaklaşık 40 - 50 kişi ile dendim, bunların 1 tanesi ile bağlantı kurabildim,
              bağlantı kurulduktan sonra denetimi ele aldık ve kendi pc gibi kullanabiliyorum,
              ben bana uzaktan yardım isteği g&#246;nderenlere bağlanmak istiyorum,
              ama olmuyor, bunun c&#246;z&#252;m&#252; adsl modem den port a&#231;mak ilemi &#231;&#246;z&#252;lecek ? bu uzaktan yardım hangi portları kullanıyor ?

sevgiler
              www.teknoshare.com

Yorum yap

Bu g&#252;n bir arkadaşım ile bağlantı kurduk, ama diğer arkadaşlar ile neden bağlantı kurulamıyor, acaba DNS lerdenmi kaynaklanıyor ?
                www.teknoshare.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X