• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Numerik tuslar kanal degistirmiyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Numerik tuslar kanal degistirmiyor

Merhaba,

YE-2000 CIS super plus, USB li bir cihazim var. Uzerindeki yazilim 19.08.2008
    Numerik tuslardan kanal tusladigim zaman ekranda yazdigim numarayi goruyorum fakat numara beyaz renkden sari renk'e gecmiyor ve dolayisiyla ilgili kanala atlamiyor. Fakat yukari asagi tuslarinda, RCL tusunda veya diger tuslarin fonksiyonlarinda bir kayip yok.
    Herhalde akli karisti, mevcut kanallarimi yok etmeden nasıl makinayi reset atabilirim.

Onerileriniz ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler,

DM

yeni yazılımı attıktan sonra cihazına reset at

yeniden kannalrı yuke izle yazılımsal hata idi giderildi o sorun cok oldu
    sen cihazına reset atmamamısıın
    reset atmak icin şifre 8503 tur
    İnsan iyi yaşasa da ölür ve başkası doğar. Ve en son doğan, bu sütunu incelerken, onu dikeni hatırlasın."
    Omurtag Han (?-831)

Yorum yap

dmnokia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhaba,

YE-2000 CIS super plus, USB li bir cihazim var. Uzerindeki yazilim 19.08.2008
      Numerik tuslardan kanal tusladigim zaman ekranda yazdigim numarayi goruyorum fakat numara beyaz renkden sari renk'e gecmiyor ve dolayisiyla ilgili kanala atlamiyor. Fakat yukari asagi tuslarinda, RCL tusunda veya diger tuslarin fonksiyonlarinda bir kayip yok.
      Herhalde akli karisti, mevcut kanallarimi yok etmeden nasıl makinayi reset atabilirim.

Onerileriniz ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler,

DM
      Ekranda Kanal listesi varken numara tuşladıktan sonra gelen liste üzerine OK tuşunada basmanız gerek....O zaman Sarı renge geçer ve de kanal değişir...

Yorum yap

yada kişisel tecihler menüsünde
        Auto CH View komutunu (CH list )yapılırsa kanal üzerine gelindiğinde otomatik kanal seçer ok tuşunu Kullanmaya gerek kalmadan

Yorum yap

Merhaba,

Oncelikle onerileriniz icin cok tesekkurler. Fakat ben 1. kanali izlerken direk 1234'uncu kanala gitmek istiyorum. Kanal listesinden yeterince ileri veya geri gidersem tabiki olur ama direk gitmek varken bir sekilde onu kullanmak isterim.

Onerileriniz icin tekrar tesekkurler,

DM

Yorum yap

dmnokia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merhaba,

Oncelikle onerileriniz icin cok tesekkurler. Fakat ben 1. kanali izlerken direk 1234'uncu kanala gitmek istiyorum. Kanal listesinden yeterince ileri veya geri gidersem tabiki olur ama direk gitmek varken bir sekilde onu kullanmak isterim.

Onerileriniz icin tekrar tesekkurler,

DM
            sanırım siz liste düzenindeyken numara verince 1234 tuşlayınca ve kanala geçince sarı konumuna yani açılmadığını söylemeye çalışıyorsunuz ama yukarıdaki beyanımı dile getirirseniz kişisel tercihlerden dediğiniz gibi kullaabilirsiniz
            oysaki normal kanaldayken hiç bir işlem yapmadan sadece rakam girilirse bir sıkıntı olmuyor kanalın otomatik açılıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X