• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 fta usb

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

2000 fta usb

sayın g-force hocam dün cihazımın ne durumda olduğunu sormuştunuz.
    DÜN İTİBARİYLE FORMDA VERİLEN TPS.BIN DOSYASINI (AYRI AYRI 2 ADET FLASH DİSKİME ATTIM VE BAŞKA HİÇBİR DOSYA YOKTU) .CİHAZIMA YÜKLEMEK İSTEDİĞİMDE AYNI SORUN İLE KARŞILAŞTIM uyumsuz yada hatalı dosya AMA K*Y EDİTÖR'ÜNÜN YARDIMI İLE İNDİRMİŞ OLDUĞUM TPS.BIN DOSYASINI KABUL ETTİ. VE SORUNSUZ OLARAK TPS LERİ İZLEDİM.
    Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
    --------------------------------------------------------------
    Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
    Next YE-18500 HD+Plus
    90cm ofset çanak (türksat) sabit,
    90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
    90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
    110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
    500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

exper43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      DÜN İTİBARİYLE FORMDA VERİLEN TPS.BIN DOSYASINI (AYRI AYRI 2 ADET FLASH DİSKİME ATTIM VE BAŞKA HİÇBİR DOSYA YOKTU) .CİHAZIMA YÜKLEMEK İSTEDİĞİMDE AYNI SORUN İLE KARŞILAŞTIM uyumsuz yada hatalı dosya AMA K*Y EDİTÖR'ÜNÜN YARDIMI İLE İNDİRMİŞ OLDUĞUM TPS.BIN DOSYASINI KABUL ETTİ. VE SORUNSUZ OLARAK TPS LERİ İZLEDİM.
      artık kendi bin dosyanı kendin oluşturarak yoluna devam edeceksin sevgili dostum kolay gelsin..

Yorum yap

http://www.skystar.org/arsiv/dailytps/tps.bin

Bu linki Explorerda sık kullanılanlara ekle, dosya gerektiğinde editörü çalıştırmadan, direk linki tıklayarak da dosyayı indirebilirsin.

Yorum yap

teşekkürler

ilginize teşükkür ederim TASARIM hocam. ve çalışmalarınızın devamını dilerim.
          Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
          --------------------------------------------------------------
          Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
          Next YE-18500 HD+Plus
          90cm ofset çanak (türksat) sabit,
          90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
          90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
          110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
          500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

forumda verilen dosyaları günde 10 larca üye indirip kullanıyor bu sorunla karşılaşan olarak seni gördüm
            neyse sorununu sonunda çözebilmene memnun oldum skystar adresindeki dosyayı kullan öyleyse artık
            kolay gelsin...

Yorum yap

Next YE-2000 FTA USB kullanıcısıyım.Güncel kanal listesini yükleme programıyla actım ve kanal listesi üzerinde istemediğim kanalları sildim ve istedigim gibi sıraladım vebunu bilgisayarıma kaydettim.Dahasonra bu kanallistesini Flaş bellege attım ve USB den yüklemeye çalıştım.Nerede bir terslik oldu anlamadım.Flaş arızalandı servise götürdüm yaptırdım.Şimdi aynı şeyi denemeye korkuyorum.USB den benim hazırladıgım kanal listesini atabilirmiyim.

Yorum yap

kurukökçe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Next YE-2000 FTA USB kullanıcısıyım.Güncel kanal listesini yükleme programıyla actım ve kanal listesi üzerinde istemediğim kanalları sildim ve istedigim gibi sıraladım vebunu bilgisayarıma kaydettim.Dahasonra bu kanallistesini Flaş bellege attım ve USB den yüklemeye çalıştım.Nerede bir terslik oldu anlamadım.Flaş arızalandı servise götürdüm yaptırdım.Şimdi aynı şeyi denemeye korkuyorum.USB den benim hazırladıgım kanal listesini atabilirmiyim.
                arkadaşım yükleme programınla yapacağına cihazdan yapsan istemediğin kanalları silme v.s sorun olmaz
                üstelik yaptığın güncel sıralamayıda flash bellek sayesinde kumandadan fav tuşu kullanarak kanal tablonu alabilirsin pc ile uğraşman gerek yok programla v.s ile

Yorum yap

merhabalar, 2000 fta usb de menu-cihaz bilgileri-cihaz versiyon bilgisine bakığımızda birşey görünmüyor.dada önceki yazılımlarda görünüyordu.ben 2000 fta usb de hangi yazılım var nasıl anlayacağım.

ikinci sorum 2000 fta usb de kart paylaşımı oluyormu rs 232 ile.

yanıt yazanlara şimdiden teşekkürler,saygılarımla.

Yorum yap

serdarozgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    merhabalar, 2000 fta usb de menu-cihaz bilgileri-cihaz versiyon bilgisine bakığımızda birşey görünmüyor.dada önceki yazılımlarda görünüyordu.ben 2000 fta usb de hangi yazılım var nasıl anlayacağım.

ikinci sorum 2000 fta usb de kart paylaşımı oluyormu rs 232 ile.

yanıt yazanlara şimdiden teşekkürler,saygılarımla.
                    yazılım burada http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=44457

o daha önceydi cihaz bilgisinin gözükmesi ununda gerçi bir önemi yok dostum cihaz markasına bakarak emin olduğun yazılımı indirmek adı yazılımların üzerinde zaten markan hangi model olduğu apaçık yazıyor
                    rs232 ile kart paylaşım olur

Yorum yap

üstadlar bu fta usb serisinin siyah olanı var bende bunun kalite olarak farkı varmı ve yazılımı farklı mı gri makinenin yazılımını atsam sorun yaratırmı?

Yorum yap

vertas2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        üstadlar bu fta usb serisinin siyah olanı var bende bunun kalite olarak farkı varmı ve yazılımı farklı mı gri makinenin yazılımını atsam sorun yaratırmı?
                        farklı arkadaşım sakın atma
                        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X