• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Lütfen Yardim.Görüntü cok Yagmurlu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Lütfen Yardim.Görüntü cok Yagmurlu

Merhabalar benim next ye 2000 cis super plus reciverim var.bugüne kadar 2.televizyonu baska bir odada seyrediyordum.scart kabloyla hic bir sorunum yok ama son günlerde öbür odaya cektigim normal kabloyla yayin cok yagmurlu oldu.sebebi nedir?ve ben bunu nerden ayarlayabilirim..??simdiden tessekkurler

saygilar

dostum ricivirin den öbür odaya götürdüğün kablonu sök elmbiden gelen kalsın eğer normalsa sorunu yapan söktüğün kablo olabilir
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

kablolarda sorun yok kardes..bunun reciverden bi ayari yokmu acaba ??

Yorum yap

risivırda olsa her ikiside yağmurlu olur ozaman tv değişikliği yap madem kablo sağlam veya tv ayarındanda olabilir
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

salondaki televizyonu öbür odaya getirdim ama ayni sorun ordada var..odadaki tv scarta bagli görüntü ayna gibi ..ama normal kablo girisi yapinca yagmurlu

Yorum yap

dostum bende senin gibi ayrı ayrı odalarda seyrediyorum sorun olmuyor tv de sağlam olduğuna göre bence sorun senin 2 ci odaya giden kablonda sen göremezsin ama içerden kırık olabilir

Yorum yap

televizyonu odaya getirdim ve böyle denedim..sorun halen var..kablodan olsaydi benim kabel kanallarda bozuk cikardi..ama onlar ayna gibi gösteriyor

Yorum yap

kardeşim normal kablo dediğin tos sarı kırmızı beyaz kablomu.rgb desteklemediği için o kablolarda o sorun olabilir.başka kablo ile denemende fayda var.birde öteki tv ye paralel bağlantıyı nerden verdin oda önemli.tv avi çıkışındanmı yoksa cihaz rf çıkıştanmı.bağlantı sorunu gibi gözüküyor.bağlantıları kontrol et.saygılar
                --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                ---------

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X