• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Benjamİne Ne Oldu ? Nerede Acs ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Benjamİne Ne Oldu ? Nerede Acs ?

uzun bir zamandir benjamin konusunda tik yok ne oldu.Bu cihazlar 8000 & 9500 cok iyi ve hizli cihazlar bir zamanlar bazi şifreli yayinlari ilk cozen ve bazilarini ise boyuna bakmadan emu yaratarak herkesi sasirtan cihazlardi.SAimdi ne oldu sahipsiz mi kaldi bunlar .... Nerede ACS ondam bile ses cikmiyor.Konuyla ilgili yanit yazarsaniz mutlu olacagiz.
    Benjamincileri yalniz birakmayalim. :no:

Sİtesİ ÇaliŞmiyor
    IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

sevgili arkadaşlar BENJAMİN artık yok.fabrika kapandı.ben de bir benjamin bayisi ve servisi olarak çok üzüldüm.çünkü BENJAMİN gerçekten mükemmel bir makina.ama ne çare firmada iş yoktu ve biz bayi ve servislerine bile haber vermeden fabrikayı kapattı.bir firma bu kadar kalleş olur arkadaşlar acs yönetimini şiddetle kınıyorum.SAYGILAR...........

Yorum yap

acs 'yi baska bilen temsil edebilecek bir arkadas yok mu? ACS hic mi sorumluluk duymuyorsunuz! nerelerdesiniz ? aramizda olup cozumleri birlikte aramak istiyoruz.Saygilarimizla...

Yorum yap

yeni yazılım yapmak mümkün mü? bu konudan anlayan arkadaşlar yok mu forumda?

Yorum yap

benjamin dsr8000 için mümkün değil arkadaşım.hiçbir cihazla uyumlu da değil.

Yorum yap

Acs

acs 'yi baska bilen temsil edebilecek bir arkadas yok mu? ACS hic mi sorumluluk duymuyorsunuz! nerelerdesiniz ? aramizda olup cozumleri birlikte aramak istiyoruz.Saygilarimizla...[/QUOTE]

Arkadaslar kendini digitale adamıs ACS calisanlarindan biri bile yokmu biraz olsun kisisel sorurumluluk geregi yanit bekleyeceğiz. :trts: BODRUM

Yorum yap

acs resmen insanları kandırdı bu kadar benjamin kullanıcısı varken bu şekilde ilgisiz olmaları kötü yazıklar olsun acs ye ama yinede birbirimizi haberdar edelim belki bi ışık vardır
                selamlar,saygılar

Yorum yap

Benjamin Keydata-Softcam d+ok
                  KeyData
                  Benjamin DSR 9000 CI
                  Benjamin DSR 9500 SKY
                  Benjamin DSR 9500 SKY+
                  Softcam
                  Benjamin DSR 8000 ALL CAS
                  arkadaşlar herkese slm bulduğum yazılımaları burda paylaştım benjaminin fabrikası kapandı hepiniz biliyorsunuz yanlız istanbulda şuan cihazları onaran yer mevcut yaklaşık 1 ay önce telefonla bu tamirleri yapan arkadaşla tanıştım hatta benim cihaza flaş değiştirdiler telefonda sordum benjaminlere bir yazılım desteği verecekmisiniz henüz yeni düzen otutturyoruz benjaminin önceden yazılımları aldığımız siteden vermeyi düşünüyoruz dedi tabi işleri rayına oturunca umarım sözünün eridir bizi yazılımsız bırakmaz herkese saygılar

Yorum yap

benjamin benjamin sdx 9500 yeni yazılım yokmu
                    IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

merhaba benjaminci arkadaşlar www.depo.shows.it yeni yazılımları loderleri bektas tarafından vermekteyim sorunu olan 0536 6306284 telefonu arayabiriler.uyducu arkadaşlara iyi çalışmalar dilerim.

Yorum yap

bende benjamin dsr 8000 kullanıcısıyım. uzun zamandır benjaminle ilgili bir haber bilgi arayıp duruyorum diğer uydu alıcısı sahipleri çoğu şifreli kanalları seyrederken bizim kanallar bir bir kapanıyordu ve şu an izlenebilecek kanal yok denecek kadar az.
                        özellikle baby tv, pivi, bomerang (çocuğum için), ushuata, escales, chesse pache, tps foot,om, ol, tv,motors, eurosport espn clasic sports, dahada fazlası bu kanallardan bizi mahrum ettiler.
                        özellikle 24.02.2007 mesajı gönderen arkadaşıma teşekkür ediyorum yeni bilgilerden haberdar ettiği için, ayrıca o istanbuldaki cihazları onaran arkadaşların mail adresleri mevcutmu en azından tüm benjamin kullanıcıları onlara birer mail atsak belki sesimizi duyurup bu işe daha sıkı sarılmalarını sağlayabiliriz. kendinize iyi bakın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X