• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yardım, next 2000 hd'de sorun

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardım, next 2000 hd'de sorun

:help:
    Merhaba

Bugün yeni aldığım next 2000 hdtv de ( 13.05.2009 yazılımı yüklü) bir problem yaşıyorum.

Türksatta kanal taraması yaptıktan sonra ne yaptıysam cihazın kumandasını bir daha çalıştıramadım. Kumanda cihaza sinyal gönderiyor ama cihaz hiçbir işlem yapmıyor. Sorun nereden kaynaklanıyor anlayamadım.

Ayrıca cihaz kapalıyken kırmızı ışık oldukça güçlü yanıyor. Ne yapabilirim acaba ??? lütfen yardım.

pres4e Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :help:
    Merhaba

Bugün yeni aldığım next 2000 hdtv de ( 13.05.2009 yazılımı yüklü) bir problem yaşıyorum.

Türksatta kanal taraması yaptıktan sonra ne yaptıysam cihazın kumandasını bir daha çalıştıramadım. Kumanda cihaza sinyal gönderiyor ama cihaz hiçbir işlem yapmıyor. Sorun nereden kaynaklanıyor anlayamadım.

Ayrıca cihaz kapalıyken kırmızı ışık oldukça güçlü yanıyor. Ne yapabilirim acaba ??? lütfen yardım.
    geçmiş olsun.cihazı arkadan açıp kapamayı denedinmi
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

evet denedim, sonuç yok

Yorum yap

sorun cihazdaymış, yenisiyle değiştirdiler.

Yorum yap

pres4e Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sorun cihazdaymış, yenisiyle değiştirdiler.
          hayırlı olsun sorun halledildigine göre konuyu kapatıyorum yeni cihazını güle güle kullan

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X