• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye-super Cis Plus Çok Acİl Yardim...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Ye-super Cis Plus Çok Acİl Yardim...

Arkadaşlar dün babam ben işteyken cihazı götürmüş yazılımmı ne attırmış öyle diyor, adam eve git uyduyu tak şifre isticek 1234 gir tamam demiş , ne şifresi neerden çıktı bu şifre anlamadım ama uyduyu açıyorum ve menude dolaşabiliyorum ama nereye girsem şifre istiyor şifreyi giriyorum kabul etmiyor. Ve uydu yok diyor. ne yapmam lazım bugun pazar götürdüğü adam kapalı ve şuan evde tv izleyemiyorum. Yardım ederseniz çok memnun olurum. Fabrika ayarlarına bile dönemiyorum şifre istiyor
    Aykut

Kilit ayarları bölümüne girin ve hepsini Yok olarak ayarlayın sorun kalmaz. Fabrikasyon şifresi 8503'tür.

Yorum yap

uydu ayarlarını yapın diyor neden bu duruma geldi anlamadım ki ya.
      Aykut

Yorum yap

cihazınızı fabrikasyon ayarlarına döndürdünüz ise der aşagıdaki link i bir incele sana yardımcı olacaktı kolay gelsin

Fabrika Ayarlarına Dönmüş Cihazlar İçin Resimli Anlatım
        Mach1 Team™

Yorum yap

Evet bende ona bakıyordum ama transportırda bende öyle bir numara yok
          111175/14400 H girin demiş ama bende böyle bir numara yok.
          Aykut

Yorum yap

12731 V 3333 Eurasiasat promo kanalının tp ini seç ve şebeke arama yıo yani nit aramayı açık yap tarat tüm kanlallrı günceller kolay gelsin o resim deki bir örnek tir unutma kolay sen kendi kullandıgın sisteme göre ayarlarını yap kolay gelsin
            Mach1 Team™

Yorum yap

Kusura bakmayın bende çok acemiyim bu konularda. şimdi verdiğin numarayı girdim arama yaptırıyorum, fakat cihaz bilgisine geliyorum şifre girmek için kırmızı tuşa basıyorum şifre 1234 giriyorum yanlış şifre diyor , sorun ne olabilir.
              Aykut

Yorum yap

tekrar dene yanlış degildir belki birini eksik ve ya kumanda basmıyordur dikkatle bas
                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

usb bellek in varsa Next2000CIS_Kanal burdaki kanal dosyasını yükle
                  Mach1 Team™

Yorum yap

NASIL YAZILIM -SOFTCAM YÜKLERİM. EMU'yu nasıl açarım.
                    burdaki yüklemenin aynı şekilde kanal dosyasınıda yükleye bilirsin yardımcı olabildiksek ne mutlu kolay gelsin
                    Mach1 Team™

Yorum yap

malesef yok usb.
                      arama yaptırdım kanal d falan yok , bakalım sanırım yarın gene götürücez tamire.
                      Aykut

Yorum yap

gütürmene gerek yok kardeş burayı tıkla incele bütün tp ler var.hangi kanal çıkmıyorsa kanal ekleme bülümünden gir arama yap hepsi çıkar.http://www.flysat.com/turksat1c2a.php
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X