• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 30.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

herşeyi yaptım yazılım tamam. şifreler tamam. fakat hiçbiri açılmadı kannalrın. C CİNEMA xxl, multi hiçbiri, chasse path av kanalı açılmadı yardımcı olursanız sevinrim. yeni yazılımı boot modunda attım taradım hiçbirini açmadı saygılar

Yorum yap

clever06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      herşeyi yaptım yazılım tamam. şifreler tamam. fakat hiçbiri açılmadı kannalrın. C CİNEMA xxl, multi hiçbiri, chasse path av kanalı açılmadı yardımcı olursanız sevinrim. yeni yazılımı boot modunda attım taradım hiçbirini açmadı saygılar

o saydığın kanallar abbsat kanaları hiç birini açmıyor şuan zaten boşuna uğraşma...
      Bilmemek ayıp degil,ogrenmemek ayıp!!!

Yorum yap

yazılım attığım halde cihaz versiyon bilgisi neden çıkmıyor. saygılar.

Yorum yap

açılan kanalllar hangileri peki bir bakayım...

Yorum yap

cihaz bilgisi emu ları aktifleştirdiysen çıkmaz. girişler/kırmızı tuş 1,2,3,4 de emu açıksa kapanır. ancak o zaman görebilirsin cihaz versiyon bilgisini.saygılr.

Yorum yap

Gözden kaçmış olabileceğini düşünerek mesajımı yineliyorum:
              Sayın üstadlar,
              Usbsiz 2000 lere yönelik bir tps auto çalışması veya usblilerde olduğu şekilde günlük TPS keylerle izlenmesi yönünde bir imkanımız olacak mı acaba?
              Saygılarımla.

Yorum yap

zaten 30.06 yazılımı mevcut o cihazın.

Yorum yap

yaw linki eklememişim. burdan indirebilirsin yazılımı . polsat auto dur.
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=43911

Yorum yap

arkadaşlar Türksat 3A hakkında bilgisi olan varmı ne zaman yayın yapacakve hangi kanallar yer alacak teşekkürler
                    GEMINI PROJEKT 4,60

Yorum yap

teşekkür

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      menüden ''GİRİŞLER'' başlığında(usb,xcrypt) yazan yer üstünde kırmızı tuşa bas 1234 gir emun açıksa kapanır ondan sonra cihaz bilgisi üzerinde bilgiler gözükür aynı şekilde emunu tekrar açarsan gözükmez..
                      G Force kardeş çok teşekkürlerr...
                      :mzk:

Yorum yap

sencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar Türksat 3A hakkında bilgisi olan varmı ne zaman yayın yapacakve hangi kanallar yer alacak teşekkürler
                        bu uydu turksat 1c nin ve turksat 2 a nıın görevini üstlenecek yanlış okumadıysam. bu iki uydu ömrünü tamamlamaya yakınlar. yvaş yavaş kanal geçişleri olacaktır. ama ozaman zaten haberimiz olur. reklam vs. ile.
                        yani kısaca turksat 1c deki bütün kanallar olacak.saygılar.

Yorum yap

sencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Türksat 3A Türksat 1c den gürevini devraldı şu an bütün aktarmalar oldu.bilgi için fylsat.com a bakabilirsin.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210
                          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

megatem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Gözden kaçmış olabileceğini düşünerek mesajımı yineliyorum:
                            Sayın üstadlar,
                            Usbsiz 2000 lere yönelik bir tps auto çalışması veya usblilerde olduğu şekilde günlük TPS keylerle izlenmesi yönünde bir imkanımız olacak mı acaba?
                            Saygılarımla.

bakıyorum da bu soruya cevap alamıyorsun....Dut yemiş bülbül gibi susuyor millet ..

Yorum yap

mami077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              zaten 30.06 yazılımı mevcut o cihazın.

mami077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              yaw linki eklememişim. burdan indirebilirsin yazılımı . polsat auto dur.
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=43911

dikkatli okursan cevap verildiğini görürsün.(bir önceki sayfada)

Yorum yap

valeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bakıyorum da bu soruya cevap alamıyorsun....Dut yemiş bülbül gibi susuyor millet ..
                                biraz daha saygılı olurmusun ????
                                kim neden susacakmış size borcumuzmu var???
                                cevabını kendi açımdan vereyim yok öyle bir çalışma varmı itirazın ....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X