• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 xcamplus pcm1725 08.09.2006 yazılımıyla tps i açamıorum

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000 xcamplus pcm1725 08.09.2006 yazılımıyla tps i açamıorum

arkadaşlar Next 8000 xcamplus pcm1725 cihaza önce reset attım..ardından08.09.2006 tarihli yazılımı attım...emuyu aktif hale getirdim....daha sonra önceden almış olduğum settingi attım...bunları yaparken superloader 1.06 kullandım...tps kanallarına geldiğimde aes key updating diyor ama kanallar açılmıyo...sebebi benim setting olabilir mi ki...?ama 01.08.2006 tarihli yazılımda sorun yoktu...çatır çatır açıodu....neden olabilir sizce?

bende yazılımı yükledim az önce ilk başta acıyo multileri fakat tekrar döndüğümde acmıyo..

Yorum yap

evet arkadaşım setting olabilir makinayı resetle ve sonra sadece tpsleri tarat bi dene bakalım ondanmı yapıyor artı senin attığın yazım editli olanmı yoksa mach hocanın verdiğimi oysa eyer key dosyası atmanlazım yani o tarihli iki yazım verildi biri editli öbörü değil.

Yorum yap

Yazılımdan sonra reset atmanız şart...
        viamezin yazılımında keyler içinde mevcut.. mach1in verdiğinde ise yazılımdan sonra gerekiyorsa setting veya kanal tarama ardından SortCam atmanız gerekiyıor tpslerin acılması için.

Yorum yap

evet dostum haklıymışsın... viamezin verdiği yazılımı attıktan sonra reset attım..işlem tamam...gerçi eskiden yazılımdan sonra reset atmıodum...böle bi sorunla karşılaşmamıştım...teşekkürler...

Yorum yap

Her yazılımdan sonra reset atmanız gerekir...bunu lütfen unutmayın. daha sonra gerekiyorsa keyler yüklenir...
            Sorun hâllolduğuna göre konu kapanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X