• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 SUPER PLUS SERİSİ 04.03.2010 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

slm arkadaşlar ben yeni yazılımı yükledim ama hiçbir netice alamadım önceki yazılım neyse buda o artı olmadı bende saygılarımla bilgilendirirseniz sevinirim next2000cxsüper net

Yorum yap

çok teşekkürler ustam..

Yorum yap

Sayın üstatların emeğine ve bilgine sağlık
        Next 2000 dpcı süper plusta kumandanın sarı tuşu hala çalışmamkta
        Saygılar

Yorum yap

resyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          slm arkadaşlar ben yeni yazılımı yükledim ama hiçbir netice alamadım önceki yazılım neyse buda o artı olmadı bende saygılarımla bilgilendirirseniz sevinirim next2000cxsüper net
          lütfen yazılımlarla ilgili ilk konuyu dikkatli okuyunuz sadece kanal gizleme özelliği düzenlenmiştir onun dışında bir değişiklik yoktur!

Yorum yap

eline saglık kardeş

Yorum yap

yeni yazılımlar hayırlı olsun.
              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
              VU+ SOLO 2
              Popcorn Hour A-210
              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

SuNnY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                2000 fta net mi?
                evet 2000 fta net bu yeni ürünmü özellikleri nelerdir

Yorum yap

sayın ustalar cx süper pulus benim sinyalde birsorun var seviye yok fakat kalite var kalitede bazı kanallarda düşük 35_40 gibi bazılarında 50 nin üzerinde tohr uydusunda ikiside yok yalnız türksattaki tvnet kanalında ikiside var ve baya yüksek bu sorun makinadaki bir arızamıdır (tuner)gibi yoksa yazılımla alakalı olabilirmi 26/1/2010yazılımı yüklü cevap verirseniz sevinirim saygılarımla

Yorum yap

sayın ustalar cx süper plus sinyalde bir sorun var seviye sıfır kalite var fakat bazı kanallarda çok düşük (şhov tv) 35-40 bazılarında 50 nin üzerinde(trt1-atv)yalnız bitanesinde seviyede kalitede yüksek (tvnet)thor uydusunda ikiside sıfır bu sorun makinadaki bir atızamıdır (tuner)gibi yoksa yazılımdan kaynaklanabilirmi 26/01/2010 yazılımı yüklü cevap verirseniz sevinirim saygılar

Yorum yap

teşekkürler....................

Yorum yap

garip2211 Nickli Üyeden Alıntı
                        sayın ustalar cx süper plus sinyalde bir sorun var seviye sıfır kalite var fakat bazı kanallarda çok düşük (şhov tv) 35-40 bazılarında 50 nin üzerinde(trt1-atv)yalnız bitanesinde seviyede kalitede yüksek (tvnet)thor uydusunda ikiside sıfır bu sorun makinadaki bir atızamıdır (tuner)gibi yoksa yazılımdan kaynaklanabilirmi 26/01/2010 yazılımı yüklü cevap verirseniz sevinirim saygılar
                        Yazılımla veya cihazla ilgili değil, sizin kullandığınız sistemle ilgilidir. Bu konuda profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Yorum yap

yazılımda emeği geçen arkadaşlara teşekkürler...

Yorum yap

alp_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Sayın üstatların emeğine ve bilgine sağlık
                            Next 2000 dpcı süper plusta kumandanın sarı tuşu hala çalışmamkta
                            Saygılar
                            Üstadım bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler.Benim için kanal gizlemenin hiçbir önemi yoktur.Önemli olan Motor kuşak bilgisini çıkartan Sarı tuştur.Onun için eski yazılımda kalmaya devam edeceğim.

Yorum yap

hiç yoktan iyidirde
                              cihazın enerjisini kesin tekrar açın bakalım gizlediğiniz kanal görünüyormu...
                              Allah muhafaza siz evde yokken cereyan kesilip geri gelse giz miz kalmıyor...:ehehe:
                              yinede sağolun...

Yorum yap

idmanTv ITV meselesi hala cozulmedi malesef..........

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X