• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next super plus 2000 uSB DEN YAZILIM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

eywallah dijitalci kardeş, bu ayarları yaparım, şu an görüntü kalitesi iyi ama dediklerinide yaparım belki daha iyi olur. dedim yaa sanırım tv dağılmaya başladı dün anteni takılıydı çıkardım görüntü bir anda kötüleşti sonra arka taraftan skartla anten girişiyle uğraştım düzeldi. Bu arada kardeş fuara gittin mi? Gittiyse 2000 CIS USB Super Plus varmıydı reyonda görüşlerini almak isterim bu ürün hakkında? Bu ürün çıktığında ya bu ürünü yada 2500 DPCIS Super Plus çıktığında almayı düşünüyorum.

Yorum yap

sevgili yusuf kardeşim öncelikle iyi geceler.bana fuara gidip gitmediğimi soru
      yorsun. tabiiki gittim cuma günü oradaydım diğer standlarıda gezdim fakat
      NEXT standından birtürlü ayrılamadım.çünkü ogün o kadar değerli insanlarla
      tanıştımki.SEVGİLİ MACH 1 üstat SAYIN DOKTOR üstat SAYIN EROL BEY
      vebir çokdeğerli insanlarla kısada olsagörüşme imkanım oldu.bana 2000CIS
      USB liyisoruyorsun.tabiiki onuda inceleme fırsatım oldu sendeki cx usb den
      sadece extra 1adet modül girişi var diğer özellikler hepsi aynı.ayrıca 2500
      DP CIS da vardı.tek kelimeyle harika.ayrıca çok yakında, MACH 1 ustamız
      buakşam yazdığı yazıda bizim SUPER PLUS serisine card sheeringgeleceğinin
      müjdesini verdi.ayrıca buvesile ileşahsım adına baştakendisi olmak üzere biz
      ler için çalışan tüm ekibine teşekkür ediyorum.bak yakında yenidüzenlemelerle
      SUPER PLUS serisi adı gibi olacak.saygılar.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sevgili dijitalci kardeşim verdiğin bilgiler çok değerli çok teşekkür ederim. Bu arada şunu belirtmek isterim Next'te bizim için çalışan bütün çalışanlara teşekkür ederim. Fakat Nextin teknik servisindeki insanların gerçekten bu kadar çok bilmiş davranmalarını geçen gün aleti götürdüğümde görmekten çok üzüldüm. Süper Plus serisinin yeni modeli olarakmı card sharing özelliği konulacakmış. Tam olarak konuya hakim olmadığımdan bizim elimizdeki ürünlerden bu sağlanacakmı yazılımsal olarak belki? Bide kardeş DP CIS'in fiyatı hakkında bilgi verdilermi? MACH 1 üstadın yazısı nerde onuda belirtirsen çok sevinirim. Saygılar kardeş.

Yorum yap

yusuf kardeş sanırım cardsheering yanlış anlamadıysam tüm süper plus serisi
          için yazılımla gelecek birdestek. tıpkı 7500 5500 5000 serisi gibi.DP CIS için
          fiyat belli değil dediler.MACH 1 üstadın yazısı DÜN yazan yerde ve saati ise23.56 yazan dicicom. hemen alt satırlarda ve yazının içinde. saygılar
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

tamam dijitalci kardeş eywallah iyi geceler. saygılar

Yorum yap

Superpluslara kart paylaşımı aynı humax5400 gibi gelecek sharemax programı ile comdan humax gibi newcamd serverlara bağlanabileceksiniz arkadaşlar cx modeli tek kartlı modulsuz zaten satışta fuarda gösterilen cıs 1 kart 1 modullu ve 2500 de motorlu daha sonra çıkacak fiyatlarıda tam belli değil..
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

eywallah mach1 üstad bu çalışmalarınız gerçekten takdire değer. Size bütün içtenliğimle saygılar sunuyorum. Umarım emekleriniz karşılıksız kalmaz.

Yorum yap

mach1 üstad birde sorum var:
                  Bu USB bağlantısını bilgisayara direk bağlayıp görüntü alma ihtimalimiz varmı? Film felan kaydetmek için.

Yorum yap

Hayır yok usb girişi sadece bu işlemler içindir
                    1-yazılım atma
                    2-softcam atma
                    3-user background atma
                    4-channel data atma
                    5-mp3 dinleme
                    6-resimlere bakma slide show
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

teşekkürler mach1 üstad.

Yorum yap

arkadaşlar cx süper plusun usb lisini aldım çok beğendim. tavsiye ederim.şu an için hemen hemen her şeyini test etme olanağım oldu çok güzel çalışıyor.
                        1-yazılım atma
                        2-softcam atma
                        3-user background atma
                        4-channel data atma
                        5-mp3 dinleme
                        6-resimlere bakma slide show

çünkü bundan önce birer günlük arayla süper plus fta ve cx süper plus aldım hepsinde sorun çıktı ama usb lisi tamamen yani malzemeyle yapılmış bir sorun bulamadım.bu usb olayı çok güzel makinayı yerinden oynatmadan flash diskle herşeyi yapıyorsunuz.

Yorum yap

hayırlı olsun süper plusun bu usbli modeli adından fazla söz ettirecege benziyor yakında asfalta çıkar hehe
                          42 uydu, ,GENEL TOPLAM 5196KANAL.RADYO İLE.7056KANAL)))
                          NEXT 2000 DPCIS SÜPER. USB .dunkes: Lİ)))..:smilies39:
                          150 cm süper anten .. Sharp Beyaz LNB 04 sünnetli
                          pm mesajlarınıza cevap verilmeyecektir, ilgili yerlerde cevap verilecektir

Yorum yap

sayın arkadaşlar NEXT YE CX USB PLUS CİHAZIMDA ŞUNU FARK ETTİM SCART KABLOSUNDANDA OLABİLİR AMA 2 TV DE DENEDİM SORUNUM SÖYLE ÖRNEĞİN BİR KANAL İZLİYORSUNUZ 5DK İZLERKEN ANİNDEN SESTE KESİKLİK HİSSİ GİBİ SALİSELER İÇİNDE SES SEKTEYE UĞRUYOR SİZDE BÖYLE BİR SORUN VARMI TŞKLER..
                            IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

CIS Super Plus kullanıyorum, seste bahsettiğiniz gibi herhangi bir sorun yaşamadım.

Yorum yap

ozaman benim scart kablomda sorun olmalı bügün yani şimdi aldığım bayiye gittim onlarda bana sıfır scart kablosu verdiler dene bunla dediler eve gidince deneyeceğim inş scart kablosundandır
                                IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X