• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

opentv6 new build for wetekplay2

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Başlangıç için fena değil.

Sevgiler...

Yorum yap

openatv 6.1 imaj internet sitesinede bağlanmıyor bağlanmış olsa eklentilerde kurulacak ama başlangıç için çok iyi 4K görütüde ses sorunu vardı android alt yapısından ses ayarlarından sorun çözüldü uydu taraması görüntü kumandanın sorunsuz çalışması bil hassa geri tuşu çalışıyor deneyen arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.

saygılar

OpenAtv 6.1 image is not connected to the internet site but if it is connected it will be installed in the plugins but there is a very good 4K visual sound problem to start from android problem solved from the sound of the subdirectory satellite scan image control working smoothly,

respects
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

android alt yapısından ses sorununu nasıl çözdünüz acaba

Yorum yap

Sevgili dostlar sorunları İngilizce olarak da yazarsak çözüme bir adım da olsa katkı olacaktır. )

Sevgiler...

Yorum yap

tostos59 Nickli Üyeden Alıntı
            android alt yapısından ses sorununu nasıl çözdünüz acaba
            weos Android ayarlardan ses ayarlarına gelerek CoreELEC imajda PCM olarak çalışıyordu bu imajda o ayarı HDMI ayarına getirdim sorun çözüldü + ses sistemide kullanıyorum

Saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

taree Nickli Üyeden Alıntı
              plz test and give feed back.
              Greetings,

Dude, where are we going to write?
              We are delighted to help.

Best regards...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                Greetings,

Dude, where are we going to write?
                We are delighted to help.

Best regards...
                Here
                https://forums.openpli.org/topic/578...ceiver/page-29

Yorum yap

med16 Nickli Üyeden Alıntı
                  Thanks, mate.

Best regards...

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                    weos Android ayarlardan ses ayarlarına gelerek CoreELEC imajda PCM olarak çalışıyordu bu imajda o ayarı HDMI ayarına getirdim sorun çözüldü + ses sistemide kullanıyorum

Saygılar
                    sorry but i did not understand.
                    ac3 sound will be solve with ur given instructions?
                    WETEKPLAY2
                    VU ZERO4K

Yorum yap

taree Nickli Üyeden Alıntı
                      sorry but i did not understand.
                      ac3 sound will be solve with ur given instructions?
                      Greetings,

Switch to Android system > Go to Audio Settings > Switch the audio source from Analog to HDMI > and switch to Enigma2.

Best regards...

Yorum yap

telnetten cihaza bağlanamadım.dreambox edit ten setting atamadım.saygılar

Yorum yap

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
                          telnetten cihaza bağlanamadım.dreambox edit ten setting atamadım.saygılar
                          imajın çalışması güzel ben samba dan http://www.mach1digital.com/mach1for...3&postcount=11 bağlanmıştım eklentiler kuruluyor ama çalışmıyor yazılımda eksiklikler var şimdilik beklemedeyiz

saygılar

Yorum yap

İmajı kurdum. Telnet ile bağlanıp root parolası “passwd” komutu ile verdim ve kanal listesini dreambox edit ile attım. Manuel olarak ts panel ve turkvod kurdum. Cihazı Reboot edince bir daha açılmadi. Sürekli crash olduğu icin kurduğum eklentileri ftp den sildim fakat cihaz crash olmaya devam etti. Bende sd kartı yine yükledim ama bu sefer siyah ekran ve boot olmadı.

3-4 kere denedim ama nafile tekrar açmadı imaj. Dtb dosyasından şüphelendim ama imajı yapan cozer diye düşünüyorum.

Bu arada 4K video test ettim kaliteli olarak açtı. Kanal geçişleri ve cihaz hızı tatmin edici. Kanal görüntüleri güzel.Iptv açmıyor imaj powerboard imajdan alınıp opanatv ile build edilmiş. Powerboardun ilk zamanlarda çıkan bir imajı ayni iptv açmıyordu hatırlayanlar bilir. Biraz destek verirlerse wetekplay gibi enigma2 su götürür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

bende önce atamamıştım ama sd kartı ''SD Card Formatter'' programı ile ''overwrite format'' ile formatlayınca oldu.saygılar

Yorum yap

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
                                bende önce atamamıştım ama sd kartı ''SD Card Formatter'' programı ile ''overwrite format'' ile formatlayınca oldu.saygılar
                                o zaman sizinde deneme görüşlerinizi alalım

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X