• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sbcl+Wsp Tool ile Tps Seyretme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kutolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emu zaten kapalı
    1nci sayfadaki mach 1 ustanın vermiş olduğut tarife yi dikkatli uygula muhakkak açar birde cihazın içinde bazı ayarlar değiştirilmiştir belki o yüzden birde cihazına reset at yani fabrika ayarlarına dönüş çünkü bende sana aynısını tarif edicem kolay gelsin gayet net açıklamış mach1 usta
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

acılıyoo akıyoo sonraa bir gözteriyo ,,sonra dakkada bir kilitlenip duruyoo ,, izlenmiyoo dp2000 cıs var bende ,, nasıl sorunu cözerim..

Yorum yap

dpcıs super plus var ama kitlenme yapıyoo, kanal değiştirice acooo sonra yine kitleniyoo caree???

Yorum yap

yastreb Nickli Üyeden Alıntı
          1nci sayfadaki mach 1 ustanın vermiş olduğut tarife yi dikkatli uygula muhakkak açar birde cihazın içinde bazı ayarlar değiştirilmiştir belki o yüzden birde cihazına reset at yani fabrika ayarlarına dönüş çünkü bende sana aynısını tarif edicem kolay gelsin gayet net açıklamış mach1 usta
          zaten açmıyor demiyorum açıyor ama 2 dk sonra kapanıyor 1-2 dk sonra yine açılıyor mach1 üstad da key değişiminde kapanır diyor ama sanki bana çok az açık kalıyor gibi geliyor

Yorum yap

NEXT herzamanki gibi
            Herkesin hayalini kurduğu yerde anılarını bırakıyor

Yorum yap

JULIA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              dpcıs super plus var ama kitlenme yapıyoo, kanal değiştirice acooo sonra yine kitleniyoo caree???
              Kitlenme filan yok güzel çalışıyor...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

benliğin dert görmesin hocam selamlar ellerine sağlık güzel çalışıyor

Yorum yap

Mach1 ustam ellerin dert görmesin çok güzel çalışıyor sağolun varolun...

(yapamayan arkadaşlar mach1 hocanın 1.mesajındaki programları kurun ve iki programda açık olacak yani sadece wsp veya sbcl olmaz ...)
                  selamlar...

Yorum yap

İşin ilginci 1 haftadır bu şekilde çalışıyor bekledim kim farkedecek diye kimse araştırıpta deneyip birşey yazmadı hazıra devam misali çaba sarfetmek yok gene sadece 9000 ci 1 arkadaş denemiş geri kalan kimsede hareket yok herzamanki gibi insanları fazla hazıra tembelliğe alıştırdık sanırım neyse...
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Multiler bile açılıyor.....
                      C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

tps.fns BU DOSYALARI BULAMADIM

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          İşin ilginci 1 haftadır bu şekilde çalışıyor bekledim kim farkedecek diye kimse araştırıpta deneyip birşey yazmadı hazıra devam misali çaba sarfetmek yok gene sadece 9000 ci 1 arkadaş denemiş geri kalan kimsede hareket yok herzamanki gibi insanları fazla hazıra tembelliğe alıştırdık sanırım neyse...
                          evdeki pc bir odada tv+receiver bir odada uzun bir kablo gerekiyor bu sorun olmasaydı vplug için tps fixlendiğinde denerdim ama dediğim gibi arada mesafeler var

umarım tembellikten kastınız TPS için yazılım verilmesine engel teşkil etmiyordur.

saygılar.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın ustam teknik bigimiz olmadığı için siz saygıdeğer insanların sayesinde bizlerde güzel şeyler izliyoruz ve sonsuz şükranlarımı sunuyorum sağlıklı ve mutlu kalın.
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

cemil974 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              tps.fns BU DOSYALARI BULAMADIM
                              burdaki linkte 5.mesajda

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996
                              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 sabahın köründe vermiş mach dosyaları burda hiç uyumuyormuyordur nedir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X