• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TVHeadend kurulumu için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mydream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @byagli yedeklerini aldım.şimdi ne yapmam gerekiyor ?
    Bu ayarları da denermisin wetek üzerinde. Ayarı yap yeniden başlat.

Yorum yap

• furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın hocam bu tvheadend icihazamı kuracagız kurarsak nereye nasıl kuracagız saygılar
      Tvheadend Libreelec tarafına kurulan bir eklenti. Bu eklenti sayesinde Tv ve IPTV izleyebiliyorsun.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Tag içinde garip isimi olan dosyaları editleyerek en son eklediğin tag ı ( buketi ) bul. Bu buketin ilk satırında

"enabled": true, yazan yeri

"enabled": false, yap. Bu tag kısmını disable yapıyor.

ek olarak piconları devre dışı bırakman gerekiyor. Bunun içinde

/storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/config dosyasının içinde altta yer alan

"prefer_picon": true, yazısını "prefer_picon": false, olarak değiştir. Bu şekilde çalışması lazım.
        dosyaların hepsinin ismi garip olduğundan direk tarih kısmından son yapılan dosyayı buldum.

sonra sırasıyla buket dosyaları dediğiniz gibi yapıldı

buda config dosyası

elimden geldiğince dikkat etmeye çalıştım.maalesef olmadı

Yorum yap

• mydream Nickli Üyeden Alıntı
          dosyaların hepsinin ismi garip olduğundan direk tarih kısmından son yapılan dosyayı buldum.

sonra sırasıyla buket dosyaları dediğiniz gibi yapıldı

buda config dosyası

elimden geldiğince dikkat etmeye çalıştım.maalesef olmadı
          Akşama teamden bakalım.

Yorum yap

• @mydream kardeş. Bana gönderdiğin kanal listesini düzenleyip geri gönderdim. Bende çalışıyor umarım sende de çalışır.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              @mydream kardeş. Bana gönderdiğin kanal listesini düzenleyip geri gönderdim. Bende çalışıyor umarım sende de çalışır.
              Teşekkürler

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• çok teşekkürler @byagli şimdi yükledim dosyaları.herşey yerli yerinde.iptv buketleri dahil.

Yorum yap

• peki bu channel ve input klasörlerini diğer elec back up larında kullanabilirmiyim.E2 yi bıraktığımdan diğer sd kart boşa çıktı.onada @ozkaradag ın son verdiği back up ı kurdum.(krypton alt2)

Yorum yap

peki bu channel ve input klasörlerini diğer elec back up larında kullanabilirmiyim.E2 yi bıraktığımdan diğer sd kart boşa çıktı.onada @ozkaradag ın son verdiği back up ı kurdum.(krypton alt2)
                    Bu senin kanal listesi ve uydu ayarları yedeğin. İstediğin backupta kullanabilirsin.

Yorum yap

çok teşekkürler @byagli şimdi yükledim dosyaları.herşey yerli yerinde.iptv buketleri dahil.
                      Kanal listesini hangi programla
                      Nasıl yükleme yaptınız.
                      Sevgiler....

Yorum yap

• @ozkaradag dostum aradığınız alttaki resimde görülen seçenekmi?

BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Yok babacan ya, default arayüzde geliyor radyo kanalları ama Xonfluence Arayüzde gelmiyor.
                          Arayüzün ayarlarına da baktım ama bulamadım.

Neyse araştırmaya devam.

İlgine teşekkürler abim.

Sevgiler...

Yorum yap

• Dostum arayüzü yükledim Radyo bölümünü buldum.Dış görünüm menüsünden Home Menü bölümünden ayarlanıyor.Select menüden herhangi bir boş menü seç +Menu Item -3 de(burayı seçiyorsun) burada seçilen menünün adını Radyo olarak değiştir. + icon olarak radyo iconu seç + Submenu Set olarakda Radyoyu seç ana menüye radyo menüsü geliyor.
                            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Büyüksün baba.

Teşekkürler.

Sevgiler...

Yorum yap

• İstersen depodan sıfırdan yükle menü geliyor.Repo adı "hellyrepo"
                                Burada var zaten.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X