• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hakkari şehitlerimizi unutmayalım.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hakkari şehitlerimizi unutmayalım.

Piyade Taburu'nun emniyet unsuru olan bir bölüğümüz kalabalık bir terörist grubun üç ayrı bölgeden silahlı baskınına uğradı. Kahramanca çatışan Mehmetçikler son nefeslerine, son mermilerine kadar çatıştılar. Ancak iki yanda yükselen vadide pusuya yatmış teröristlerin kayaların arkasından açtıkları hain ateşte şehit oldular.
    Kahraman Vatan evletlarımıza allahtan Rahmet kederli ailelerine başsağlığı dileriz mach1forum ailesi olarak acımız büyük.

Piyade Astsubay Mehmet Bozkurt, Astsubay Soner Özübek, Uzman Çavuş Mustafa Uysal, Çavuş Selçuk Gürdal, erler Lokman Eker, Yavuz Öztürk, Zekeriya Yatı, Abdurrahman Doğan, İrfan Beyaz, Vedat Kutluca, Samet Saraç ve Mehmet Gücük şehit oldu.

Mach1digital forum olarak Şehit olan Mehmetçiklerimiz ansına 1 hafta boyunca imza alanlarında 12 Adet Bayrak ve Mehmetçiklerimizin isimlerini taşımaya davet ediyorum herkesi.

:tr::tr::tr::tr::tr::tr::tr::tr::tr::tr::tr::tr::t r:
    HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Beldesi kırsalında teröristlerin saldırısında şehit edilen mehmetçiklerimizin isimleri.
    Piyade Astsubay Mehmet Bozkurt, Astsubay Soner Özübek, Uzman Çavuş Mustafa Uysal, Çavuş Selçuk Gürdal, erler Lokman Eker, Yavuz Öztürk, Zekeriya Yatı, Abdurrahman Doğan, İrfan Beyaz, Vedat Kutluca, Samet Saraç ve Mehmet Gücük şehit oldu.

Her günüm cenaze her günüm şehit
    Bunların sebebi bir it oğlu it
    Uyan Türk evladı uyuma uyan
    Otuz kupona alınmadı bu vatan
    PKK’ya karşı bir damla bile olsa düşmanlığın varsa bu mesajı çevrimiçi olan herkse ilet
    bu gce şehitlerimizin anısına tüm türkiyede eylem vardır saat 21:30 da ışıklar yanıp sondurlecektır herkese iletin)

Yorum yap

şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum

Yorum yap

yetmedimi artık.zavallı askerlerimizden ne istiyorsunuz.böylemi vatan kuracaksınız milyonlarca insanın bedduası üzerinde mi yaşayacaksınız.hepinize yazıklar olsun.başkada birşey demiyorum.anlayan anlar
        --------Eller bene beg diyormuş nedim,
        ben senin bene bir ola deyişini istirem.
        ---------

Yorum yap

tüm şehit ailelerine ve tüm milletimize baş sağlığı diliyor şehitlerimizede allahtan rahmet diliyorum hiç bir hain zümre veya hiç bir devlet umutlanmasın bizim milletimizin içinden mutlaka bir gün yine atatürkler çıkacak ve ya istiklal ya ölüm diyerek bu milleti ayağa kaldıracak ve tüm düşmanlara gereken cevabı verecektir türk milletinin kimseye verecek bir karış bile toprağı yoktur içerdeki ve dışardaki düşmalar bunu iyice kafalarına soksunlar
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

bütün sehitlerimizi allah rahmet eylesin.
            vatan sagolsun kahpe kursunlarin hesapi elbett gün olur sorulur serefsizler.
            Dreambox 7020Si & Next YE-2000 FTA USB

Yorum yap

arkadasların dileklerine katılmamak elde değil
              hepsine yüce Mevladan rahmet dilerim

Yorum yap

Bu BÖyle Gİtmez,bu Burda Kalmaz.

öncelikle Kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet kederli ailesine ve milletimize gani gani sabır diliyorum.

Dağdaki birilerinin kuklası olan 3-5 çapulcu zavallılar,ne bu devlet ne bu millet ne de bu vatan sevgimiz sizin bu basit oyunlarınıza,eylemlerinize ve hain emellerinize boyun eğmeyecek.gerekirse kökünüzü kurutana kadar biz bu mücadeleden vazgeçmeyeceğiz. vatanımızdan toprak koparmayı aklınızdan artık çıkartın çünkü görüp göreceğiniz tek toprak mezardaki toprağınız olacak.

Türk milleti bundan çok daha kötü günleride gördü,yaşadı ve dimdik ayakta durarak bu kötü günleride atlatmasını bildi. bunu da tek yürek tek inançla atlatacağından kimsenin kuşkusu olmasın.

it köpek takımı bizim askerimize vız gelir ama asıl önemli olan bu itlerin arkasında güya müttefik görünen Amerika,komşuluğu batasıca Irak ve pkk sempatizanı Avrupa ülkelerinin ayak oyunlarını çözebilmek. vatanın ne bir karış toprağı ne de tek bir askeri hiç ülkeye veya zumreye pazarlık konusu asla olmamalı.bu böyle biline.

BİR PAPAZ ÖLDÜ HRİSTİYAN OLDULAR,BİR HRANT ÖLDÜ ERMENİ OLDULAR.10 GÜNDE 30 ŞEHİT VERDİK HANGİSİ TÜRK OLDU?

HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETİZ.

bayrak inmez,ezanlar dinmez...

şehitler ölmez,vatan bölünmez...

Yorum yap

Şehitlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine sabır dilerim. millet olarak başımız sağolsun. dikkat etmemiz gereken bu hainlerin tasmasını tutan düşmanlar. hain ve nankörün kendisinin hiç bir gücü yok. arkasındaki güçlerin piyonu bunlar. devletimizin hem piyonlara hemde arkasındaki güçlere çanakkalede verdiğimiz cevap gibi tokatını indireceğine inanıyorum.

Yorum yap

onlar bizim canlarımız hepimiz birimiz birimiz hepimiz için Allah taksiratlarını afetsin bütün düzenler yıkılacaktır onlar benim canlarım topraği bol olsun onlara ben Allahtan rahmet diliyorum Allah geride kalanlarına sabır versin başımız sağolsun
                    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Allah mekanlarını Cennet eylesin.Yakınlarına sabırlar...

Yorum yap

herkes bu siteye hucum etsin bu site nin yaşamaması lazım bilhassa mach1 usta sen uğraş
                        xxxxxxxxxxxxxxxxxx pkklı şerefsizlerin si esi lü fen bunu lis enizdeki herKese gönderin eninde sonunda bunu çöker ip si enin or asına TÜRK bayrağı koyacak bir TÜRK evladına ulaşacak ır.

Yorum yap

@mimilis mesajınız düzenlendi.konu amacından sapmaya başladı böyle devam ederse kapanacaktır.

Yorum yap

sayın cımsyk hocamızın bu olayla ilgili bir başlık açıp forumun ilk başlığı yapmasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.bir arkadaşımızın uygun olmayan mesajı yüzünden konuyu kapatacağını bildiren sayın ergir hocamdanda kunuyu kapatmak yerine uygun olmayan mesajın silinmesi yolunu tercih etmesini rica ediyor her iki hocamada saygılarımı sunuyorum.

ayrıca sayın üye arkadaşlardan bu yürekleri dağlayan olay karşısında duygu ve düşüncelerini mutlaka bu başlık altında buraya yazmalarını bekliyorum üç beş arkadaşın mesajıyla kalmasın baktığımda şu ana kadar yazılanların azlığı doğrusu beni üzüyor bir hayli üyesi bulunan bir forum sitede bu kadar az ve cılız tepkiler ancak o vatan hainlerini sevindirir biz güçlü bir şekilde birlik ve beraberliğimizi böyle anlarda ortaya koyamazsak ne zaman koyacağız.haydi arkadaşlar biraz daha fazla tepki gösterelim tabiki seviyeli ve uygun bir dille lütfen bu kadar fazla çekinmeyin ve susmayın sustukça onlar güçlenecektir.şehitlerimize tekrar allahtan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum.
                            BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                            ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum
                              UZAY TİCARET
                              ELEKTRONİK MARKET
                              YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
                              Pıoneer & SONY

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X