• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT 2000 pluslar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NEXT 2000 pluslar

next 2000 pluslar daha önce kayıtlanmış olan uydu turksat 1c -----hotbird uydusunu otomatik taramaya vendiğim zaman ve bittikten sonra tekrar turksat 1c uydusunu otomatik taramaya geçiş yapıyo-----------------------------------------bir sonraki sorun şu DISEqC motorlarda kanal kayıdı yapmış olduğum uydularda dördüncü veya beşinci uyduy seçerek otomatik taramayı verdiğim zaman önce kayıtlı olan uydulardan başlıyo buda bizim çok zamanımızı alıyo yaklaşık 12 uydu var acaba bu problemi ortadan kaldıramayızmı..... yani daha önce kayıtlı olan uydulardan başlamasa dha iği olur bu bizim işimizi daha süratli bitirmemiz anlamına geliyo-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------NEXT 2000 CIS PLUS-------------------
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

arkadaşım link taramayi off konumuna getirerek ara

Yorum yap

eğer link taramayı açık konumda bırakıyorsanız dediğiniz gibi yapar,uyduları tek tek taramak istiyorsanız link taramayı off konuma getirin...
      Forum Kuralları

Yorum yap

peki eksik kanal çıkartmazmı ozaman
        62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

network on yap link konumunu off yap sorun olmaz
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

yastreb Nickli Üyeden Alıntı
            peki eksik kanal çıkartmazmı ozaman
            yeni kanallarıda taramasını istiyorsanız network arama on konumuna getirip o şekilde taratınız...
            Forum Kuralları

Yorum yap

bende öyle dedim sanırım @mpl
              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

otomatik taramaya gel.hangi uyduyu taratacaksan onu seç. network'ü on yap. link taramayı of yap. taramayı başlat tüm kanalları yükleyecektir..

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
                  bende öyle dedim sanırım @mpl
                  kusura bakma @danger aynı anda yazmışız galiba sonradan farkettim ama yazmış bulundum,kolay gelsin...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X