• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Serisi 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sorry but I do not know any Turkish

I have a Next inf 5518 receiver and I am wanting to know if it is possible to watch any of the TPS channels? I have noticed you can download '.bin' files but I do not know how to use them!

Sorry for posting in English but I cannot find an English forum that supports the Next satellite receivers.

Yorum yap

• new ye-2500x dpci plus no old software....pls responde.

Yorum yap

• pertev-2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Ustam ben vista premium kullanıyorum fakat sonradan comport çıkışında arıza var diye ayriyeten yeni bir pc comport aldım ama yine sorun aynı yazılım ve softcam atamıyorum cihazı görmüyor ne yapmalıyım 2000 X CI PLUS kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim Pertev-2 selamlar
        arkadaşım merhaba bende'de vista var laptop'ta ilk yüklemede bende'de görmedi.çünkü bazı laptop'larda (bendeki acer 5720) comport ayarları com6 olarak başlıyordu com1 yaptım. connect oldum. yazılımı sağlıklı attım

Yorum yap

• loll_l Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sorry but I do not know any Turkish

I have a Next inf 5518 receiver and I am wanting to know if it is possible to watch any of the TPS channels? I have noticed you can download '.bin' files but I do not know how to use them!

Sorry for posting in English but I cannot find an English forum that supports the Next satellite receivers.
          There isn't any new software for Next X Plus series. Don't wait.
          .

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar ve hocam....bende xplus250dpcı cihaz var ...5000 kanal kapasiteliydi geçen yıl bu share ile ilgili bir yazılım attım kapasite normal olarak 3000 e düştü...açıkçası bu share bir işime yaramıyor...şimdi nasıl bu cihazı yine 5000 kanal kapasiteye çıkarıp son güncel versiyona getirebilirim...lütfen yardım

Yorum yap

• sacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              merhaba arkadaşlar ve hocam....bende xplus250dpcı cihaz var ...5000 kanal kapasiteliydi geçen yıl bu share ile ilgili bir yazılım attım kapasite normal olarak 3000 e düştü...açıkçası bu share bir işime yaramıyor...şimdi nasıl bu cihazı yine 5000 kanal kapasiteye çıkarıp son güncel versiyona getirebilirim...lütfen yardım
              öyle bir yazılım yokki hem gencel yazılımdan hemde kanal kapasiten orjinal olmasını isiyorsun yani 5000 o zaman yeniliklerde faydalanmayacaksın eski yazılım atacaksın kanal sayın 5000 olucak

Yorum yap

• 2000 x cı plus

bu cihazlara ne zaman yazılım çıkacak 6000 ler bile polsatı çözüo bun da tık yok

Yorum yap

• karizma_sivaslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bu cihazlara ne zaman yazılım çıkacak 6000 ler bile polsatı çözüo bun da tık yok
                  Artık o cihazlara yazılım çıkmayacak. Polsatlar veya diğer yayınlar Softcamlarla açık zaten.

Yorum yap

• Teşekkürler

Yorum yap

• next2000cıplus thor uydusunu izleyebilimiyiz digitv leri

Yorum yap

• yasal Nickli Üyeden Alıntı
                        next2000cıplus thor uydusunu izleyebilimiyiz digitv leri
                        rahat izlersin arkadaşım yalnız cihaza güncel softcam atman lazım haydi kolay gelsin
                        Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
                        Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

• peki kusura bakmayın ben yeni oldugumdan bilmiyorumda bu yazılım hangi kanallar için peki yada bu yazılımları ne yapacagız söylerseniz sevinirim

Yorum yap

• tesekkürler

Yorum yap

• teşekkürler emeği geçenlere saygılar

Yorum yap

• :helal: :sagol:
                                Foruma katkıda bulunan, yazılımları güncelleyen, sorulara cevap yazan ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X