• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 16500 biss

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 16500 biss

2.recevier olarak next 16500 fta aldım sacede trt ve ntv spor kanallarını açsın yeter dedim ama yazılımı güncel ilgili kanallar biss auto ayarlı olduğu halde şifre açmıyor.

bu cihazı kullanan bilen arkadaşlardan yardım lütfen.

aşağıdaki emu açılışını yapınız.
    EMU AÇILIŞI : MENÜ>SİSTEM AYARI>TV SİSTEMİ>0000 Kırmızı Tuşla manuel düzen
    Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
    Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

suleymansarac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      aşağıdaki emu açılışını yapınız.
      EMU AÇILIŞI : MENÜ>SİSTEM AYARI>TV SİSTEMİ>0000 Kırmızı Tuşla manuel düzen
      cevap için tşkrler. ama ilgili bölümü biliyorum.. herşey tamam kanalların bissleri oto girilmiş görünüyor, manuel olarak da giriyorum ama ntv spor maç yayını girince açmıyor.

bu cihazla siz trt-ntv şifrelerini açabildiniz mi? yoksa cihazın genel sorunu mu?

Yorum yap

ntv ve ntv sporun ******* aynı sadece providerler değişik ondan kaynaklanıyor olabilirmi?

Yorum yap

centilmen16 Nickli Üyeden Alıntı
          ntv ve ntv sporun ******* aynı sadece providerler değişik ondan kaynaklanıyor olabilirmi?
          bilmiyorum ama eger sorun providerlerdense yapacak birşey yok. o kısma manuel giriş yok.
          kanal adı ve bissler auto geliyor yeni kanal eklemek içinde sadece kanal adı ve biss alanına giriş var. ntv deki 0x fffb vb.giriş alanları mevcut değil bu cihazda.

Yorum yap

trt ler tamam ama ntv ve idman halen açılmıyor.

Yorum yap

Cihazına uydudan güncelleme ile değil bilgisayardan yazılımını yükle problem kalmaz

Yorum yap

nextbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Cihazına uydudan güncelleme ile değil bilgisayardan yazılımını yükle problem kalmaz
                aynen ve cihazin sofcam yukle -ok olur
                UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

eko67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  aynen ve cihazin sofcam yukle -ok olur
                  Slm ustalar bende de aynı sorun var trt ler ok ntv spor açmıyor 8 temmuz yazılımı yükledim bilgisayardan ama ntv spor açmıyor herşeyi denedim ama olmadı. Softcam atın demişsiniz ama bu cihazın softcam i varmı varsa ben bilmiyorum nasıl atıcaz bildiğim kadarı ile softcam yazılımın içinde geliyor ayrı bir dosya yok.
                  yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
                  ayrıca bir sorum daha olucak bu cihaz ile (nextstar ye 16500) bulsat'ı seyredebilirmiyim

Yorum yap

emmre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Slm ustalar bende de aynı sorun var trt ler ok ntv spor açmıyor 8 temmuz yazılımı yükledim bilgisayardan ama ntv spor açmıyor herşeyi denedim ama olmadı. Softcam atın demişsiniz ama bu cihazın softcam i varmı varsa ben bilmiyorum nasıl atıcaz bildiğim kadarı ile softcam yazılımın içinde geliyor ayrı bir dosya yok.
                    ayrıca bir sorum daha olucak bu cihaz ile (nextstar ye 16500) bulsat'ı seyredebilirmiyim
                    via2 desteği olduğunu biliyorum büyük bir ihtimal irdeto2 desteğide vardır açar yani

Yorum yap

emmre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      evet aynı sorunlar arkadaşda da olmuş. anlaşılan sorun cihazda daha doğrusu bunu emulu diye satan next de.. yapacak birşey yok.

Yorum yap

Next-24.12.2010 yazılımı ile bu cihazdaki Ntv grubu İdman vb yayınların OK. olduğunu belirtti. yeni yazılım uydudan ok. umarım sorun kalmamıştır.

Bu arada Hotbird 13 uzun süredir yine işlevsiz. bir AbSat kalmıştı elde oda gidince çanaklar boşluğa bakıyor adeta

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X