• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 HD receiver dokundugumda asri fazla bir sicaklik hissediyorumsorun nedir?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 HD receiver dokundugumda asri fazla bir sicaklik hissediyorumsorun nedir?

slm arkadaslar next 2000 HD receiver bugunlerde cok fazla ISINIYO receivere dokundugumda asri fazla bir sicaklik hissediyorum.ve icine takili olan diablocam da cok fazla sicak sorun nedir acaba?receiver kapali ve fiste takili dorumda iken ayni sorun var var receiveri sicaklik derecesi cok yuksek.sorun neden kaynaklanir??????

muratist_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar next 2000 HD receiver bugunlerde cok fazla ISINIYO receivere dokundugumda asri fazla bir sicaklik hissediyorum.ve icine takili olan diablocam da cok fazla sicak sorun nedir acaba?receiver kapali ve fiste takili dorumda iken ayni sorun var var receiveri sicaklik derecesi cok yuksek.sorun neden kaynaklanir??????
    hocam bu cihazlar ısınıyor, usb bağlantılı soğutucu fanlar var, 20-30 lira civarında, ben aldım artık hiç ısınmıyor, hem görüntü kalitesi arttı .

Yorum yap

uysals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam bu cihazlar ısınıyor, usb bağlantılı soğutucu fanlar var, 20-30 lira civarında, ben aldım artık hiç ısınmıyor, hem görüntü kalitesi arttı .
      Dostum mümkünse bikaç resim ekliyebilirmisin aynı sıkıntı bendede varda
      Next 2000 HD - Samsung 42Q91H -Philips HTC 6667 - Benq R56

Yorum yap

"uysals" merhaba;usb bağlantılı soğutucu fan konusunda lütfen yardım edermisin,aynı problem bendede var cihaz aşırı ısındığı için görüntüde kesileler ve kopmalar oluşuyor,nereden temin edebilirim,yazarsanız memnun olurum,birde resim eklemek mümkünmüdür.Teşekkür eder,sevgi ve saygılarımı iletirim.

Yorum yap

[IMG][/IMG]

Yorum yap

[IMG][/IMG]

Yorum yap

arkadaslar usb baglantili sogutucu aldim receiver su an daha iyi calisiyor ve goruntu kaliteside artti.sizede tavsite ederim

Yorum yap

muratist_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaslar usb baglantili sogutucu aldim receiver su an daha iyi calisiyor ve goruntu kaliteside artti.sizede tavsite ederim
                sevgili muratist lütfen önden bir fotoğraf çekip koyabilirmisin.ve nerden ve kaça aldın.yükarda verdiğin fotodan hiçbirşey anlamadım cihazın kutusunu çıkarmışsınızda fanıda üstüne koymuş gibi görüyorum.ama en sağlıklısı ön taraftan çekilen bir fotodan anlaşılır.
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210
                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

evet arkadaşlar ısınınca serverden falan kopma bile oluyor bende böyle en azından ama server cccam belkide ondandır

Yorum yap

arkadaşlar kusura bakmayın cevabım gecikti.
                    yukarıda resimlerdeki daha iyi gibi, ama ben en ucuzunu aldım 20 tl.
                    bimeks, hibrit vs lerde bulunuyor, özel bilgisayarcılar da getirtiyor. Lap toplar için soğutucu fan diyeceksiniz.
                    cccam daki kopmalarında ondan olduğunu söylüyorlardı, belki ondandır. donma bazen oluyor bende ama 10 sn sürüyor.bazen hiç donmuyor.
                    Ama ısı sorununu kesinlikle hallettim, neredeyse sıfır ısınma var artık.
                    Saygılar.

Yorum yap

arkadaşlar kusura bakmayın cevabım gecikti.
                      yukarıda resimlerdeki daha iyi gibi, ama ben en ucuzunu aldım 20 tl.
                      bimeks, hibrit vs lerde bulunuyor, özel bilgisayarcılar da getirtiyor. Lap toplar için soğutucu fan diyeceksiniz.
                      cccam daki kopmalarında ondan olduğunu söylüyorlardı, belki ondandır. donma bazen oluyor bende ama 10 sn sürüyor.bazen hiç donmuyor.
                      Ama ısı sorununu kesinlikle hallettim, neredeyse sıfır ısınma var artık.
                      Saygılar.
                      sevgili uysals bir kaç foto koyda bakalım nasıl olmuş.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

helal olsun yaw.
                        peki güç bağlantısını nasıl yaptınız?

Yorum yap

Suphi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          helal olsun yaw.
                          peki güç bağlantısını nasıl yaptınız?
                          usb ile çalışıyor