• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[ROM] [Marshmallow] Android TV v2.4.1

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Off! Bu sayfa bulunamadı.

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İğne yöntemi ile mi kuruluyor abi? Daha önce hiç denemedim iğne yöntemini?
      İğneye filan gerek yok, zip dosyasını bir medyaya (sdkart, usb, usb-diske) kaydet, tak, sonra WeUpdate'den bul güncelleştir.

Sevgiler...

Yorum yap

Yükledim. Yüklemeden evvel kernel versiyonuna bakmıştım. Kernel değişmedi.

Bundan önce WeOs 3.1 kuruluydu flaşta. Bu romla aynı kernel.

Kod:
        Linux localhost 3.14.29 #2 SMP PREEMPT Thu Jun 15 15:32:35 WEST 2017 armv8l

Yorum yap

Live Channels kısmından tv izlemek için şu app'i kurmamız ve ayarlamaız gerekiyormuş: https://play.google.com/store/apps/d...nnes.tvheadend

LibreElec'deki tvheadend dosyalarımı /data/.hts/tvheanend dizinine attım.

Sadece input, channels ve bouquet dizinlerini kopyaladım. Sonra da tvheadend arayüzünden network olarak türksatı ekleyip, disecq ayarını yaptım. Sonrasında da telnet'den stop tvheadend ve start tvheadend komutlarını verdim. LibreElecdeki kanallarım ve iptvlerim olduğu gibi buraya geldi.

Yorum yap

Bilgi için çok sağ ol Kralex dostum.

TVH'nin olması cidden güzel oldu, Droid'te Uydu/Kablo/Kara Yayınlarının seyredilip kullanılması rahatlaştı.

TVH'yi kullanmaya bir alışsalar var ya gerçekten çok rahat edecekler.

Sevgiler...

Yorum yap

Libreelec'de haber kanallarında alt yazı bantları donar gibi oluyordu, bunu yükleyince oldu diyordum. Ekran yenileme hızı 60Hz'e çıkmış. Ayarlardan düzelttim. Benim tv uyumlu değil herhalde 60Hz'de sorun yaşıyorum.

Androidi de 50 hz yaptım. Live Channels kısmının çok yol alması gerek. Buketlere ayıramıyor mesela. Tvheadend'de internal xmltv özelliği yok.

Ama ben Libre'ye döndüm TRT 4k'daki donmaları görünce.

Yorum yap

ben droid çiyim droid ten vaz geçmem MSD kartada libreyi yüklerim öyle gider

saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Canlı tv ve Tvheadent ayarlama yapamadım
                  Eski sürüme WeOS v3.0.1 nasıl döneriz.
                  Sevgiler....

Yorum yap

http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Play2...9_18-52-39.zip bunu sdkarta kopyalayıp recovery kipinde açıp factory resetten sonra yüklemek yeterli olacaktır.

Sevgiler...

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Libreelec'de haber kanallarında alt yazı bantları donar gibi oluyordu, bunu yükleyince oldu diyordum. Ekran yenileme hızı 60Hz'e çıkmış. Ayarlardan düzelttim. Benim tv uyumlu değil herhalde 60Hz'de sorun yaşıyorum.

Androidi de 50 hz yaptım. Live Channels kısmının çok yol alması gerek. Buketlere ayıramıyor mesela. Tvheadend'de internal xmltv özelliği yok.

Ama ben Libre'ye döndüm TRT 4k'daki donmaları görünce.

Aynen bu rom belki droidçileri açar ama bize göre değil. Libreyi tek geçerim. @Ray gelsede tatilden yeni sürüm verse.

Yorum yap

Aynen, JeOS'taki rahatlık, derinlik, yenilik, özgürlük, görsellik ne Droid'te ne de E2'de var ya hu.

Sevgiler...

Yorum yap

Bu saatte işden geldim baktım droid kısmı şenlenmiş.Herkese hayırlı olsun.
                          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Droid için yeni sürüm tvh apk burada.
                            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

[ROM] [Play 2] [Marshmallow] Android TV v2.2

yeni update vermis

https://mega.nz/#F!5hIDxKqD!ydJgA5GoNg128SK8NLwg2A

v2.2
                              - Updated tvheadend server
                              - Fixed tvheadend server not working with some iptv urls
                              - Fixed signal issues (no signal on some or all muxes)
                              - Improved video playback throughout the system
                              - Fixed video playback in some websites
                              - Improved AV sync throughout the system
                              - Fixed wrong video aspect ratio in 4:3 channels

Yorum yap

Teşekkürler dostum.

Hayırlı uğurlu olsun.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X