• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• elinize sağlık teşekkürler

Yorum yap

• bahcıvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      next 2000 cıs süper pluslarda ön panelde eksi tuşu yok arkdan açma kapatma anahtarından kapatsam olurmu
      msn nı yaz yardımcı olım sana

Yorum yap

• astradakı 12070 frekansındakı adult kanallar bu yazılımla açılmadı sorun neden olur acaba guncel sofcamda yukledim ama açmadı lufen yardım

Yorum yap

next 2000 cıs süper pluslarda ön panelde eksi tuşu yok arkdan açma kapatma anahtarından kapatsam olurmu
          kardeşim eksi tuşu demek illa - işaretinimi arıyorsunyoksa.tv izlerken aşağı tuşuna bas yani şöyle 5 te iken basacaksın 4 de iner yani aşağı yani yere olan taraf yani yükarı değil tavan tarafına değil aşağı.
          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
          VU+ SOLO 2
          Popcorn Hour A-210
          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• mach1 ustaya teşekkürler
            fakat yazılımı yükledim fakat cihaz takıldı kaldı mudahelede edemiyorum
            next cx super plus

Yorum yap

• bot moduyla bir önceki yazılıma dön ozaman düzelir

Yorum yap

• yuann2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşım benım cihazda 2000 cıs gri kasa bende aynı sorunla karşılaştım boot modunda yenı yazılımın ns yazanı yukledim sorun yok sadece yazılımların yeri karışmış sende benim gibi siyah kasa 2000 cıs yazılımını yuklemişin ns liyi at sorun yok ben kullanıyom bendede o yazsı çıkmıştı kanallar duruyo ns liyi bootta atabilirsin
                sagol sayen de cihazı kurtardım verdigin bilgiler için teşekkür ederim

Yorum yap

• iyide sayın üstatlar sirius taki hangi kanallarlar açıyo bu yazılımla frekansı ne bilgisi olan bilgi amaçlı yazsın lütfen

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    kardeşim eksi tuşu demek illa - işaretinimi arıyorsunyoksa.tv izlerken aşağı tuşuna bas yani şöyle 5 te iken basacaksın 4 de iner yani aşağı yani yere olan taraf yani yükarı değil tavan tarafına değil aşağı.
                    arkadaşaşım eksi tuşu aşagı oldugunu belki sen bilebilirsin sol taraftaki tuş ta eksi olabilir yanlışlıga düşmemek için sordum sen kumandada sol taraftaki tuş lamı sesini kısmıyormusun

Yorum yap

arkadaşaşım eksi tuşu aşagı oldugunu belki sen bilebilirsin sol taraftaki tuş ta eksi olabilir yanlışlıga düşmemek için sordum sen kumandada sol taraftaki tuş lamı sesini kısmıyormusun
                      konu kumanda değil cihazın üstünde hiçmi bir gün olsun bir defa olsun kanal değiştirmedinmi.burda polemik yaratacağına cihazın üstünde deneme yanılma yoluyla bile bulabilirdin.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• eline sağlık üstad yazılım için...

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        dunkes: es:

Yorum yap

• medya555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hocam polsat oto calışıyor fakat digi otosu calışmıyor
                          bekle üstünde açar çalışıyor gayet güzel
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            kardeŞ bende de aynisi oldu hem de rs 232 İle attim ama ne fayda Şİmdİ eskİ yazilimi tekrar attim
                            bu İŞlemİ daha Önce defalarca yaptim ama bİ sorun var anlayamadim
                            hocalarim yardimmmmmmmmm...
                            Ns yazanı at düzelir
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hocam astradakı 12070 dekı adult yayınlar açılmıyo neden acaba

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                konu kumanda değil cihazın üstünde hiçmi bir gün olsun bir defa olsun kanal değiştirmedinmi.burda polemik yaratacağına cihazın üstünde deneme yanılma yoluyla bile bulabilirdin.
                                ben plemik yapmıyorum ben cihaz üzezindede aynı işlemi yapıyor pek elktronik cihazlar deneme yanılma yöntemi kullanılmaz yanlış hata flaşının yanmasına neden olur birkerede yapmak için sordum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X