• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bilgasayarımda çalışan bu şeylerde ne?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bilgasayarımda çalışan bu şeylerde ne?

Görev yöneticisini tıkladığımda bilgisayarımda o anda aktif olan bir sürü şey gördüm.mesela ccc.exe,onencitem.exe,wincinemamhg.exe v.s.
    bunlarda ne daha anlamadığım bir sürü exe.bunalra da ne.bana ne kadar ne için lazım.sistem performansı için kapatayımmı? yani işin içinden çıkamadım şunları tam açıklayablen bir arkadaşımız olursa çok büyük bir yardımda bulunmuş olur.

fenerlisabo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görev yöneticisini tıkladığımda bilgisayarımda o anda aktif olan bir sürü şey gördüm.mesela ccc.exe,onencitem.exe,wincinemamhg.exe v.s.
    bunlarda ne daha anlamadığım bir sürü exe.bunalra da ne.bana ne kadar ne için lazım.sistem performansı için kapatayımmı? yani işin içinden çıkamadım şunları tam açıklayablen bir arkadaşımız olursa çok büyük bir yardımda bulunmuş olur.
    @fenerlisabo işletimsisteminçalışırken butip txt dosyalarınınçıkmasınormaldir işletimsisteminçalşırken arkaplandabirçok programçalışır ekrankartındantut işletimsisteminindonanımanakadar normaldir görev yöneticisindebutip yansıma adının çıkması kolaygelsin.

Yorum yap

bu exe lerin hangi programa ait olup olmadığını nasıl öğreneceğiz üstad.
      yani kurmadığım bi programda olabilir bunlar.
      selamlar

Yorum yap

fenerlisabo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu exe lerin hangi programa ait olup olmadığını nasıl öğreneceğiz üstad.
        yani kurmadığım bi programda olabilir bunlar.
        selamlar
        @fenerlisabo bunlar birçok sürücünün açılımları ben inceledim resmi mesala işaretlemişsin (mom.exe)dosyası atinin sürücüleriyle ilgli bir dosyadır bunungibi birçoksürücünün açılımıdır kolaygelsin.

Yorum yap

cımsky arkadaşım içimi rahatlattın çok teşekkür ederim.
          selamlar

Yorum yap

ccc.exe ekran kartın ati ile ilgili

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X