• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

herkez okusun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• herkez okusun

biliyorsunuz vizyondaki sinemalar bölümü açıldı takip ettiğiniz üzere sizlerden gelen taleplere cevap vermeye çalışıyoruz yanlız önemli bir detayı sizlere aktarmadan geçemiyecem biliyorsunuz türkiyede telif haklarının korunması diye bir kuruluş var bunu adıda müsam telifhaklarının korunması için de çeşitli yaptırımlar yapmakta oyüzden forumumuza bu güzel değerli paylaşım durağımıza zarar gelmemesi için ben filmlerin sadece tanıtımlarını ekliyorum bazı üyeler neden full film eklemediğimizden şikayetçi telif haklarının türkiyede korunması sanata ve sanatçıya sahip çıkmak adına bizlerde full film eklememekteyiz öyüzden bölümümüz olan wizyondaki sinemalar bölümünde tanıtımları ve fragmanları vermekteyiz yanlız bunu yaparkende siz forum üyelerininde çabaları gözden kaçmamakta sizlerle birlik bölümümüzde çok güzel çalışmalara imza atıyoruz değerli çalışmalarınızı paylaşımlarınızı bizlerle paylaştığınız için sizlere saygı duyuyorum yanlız detayı atlamak istemiyorum paylaşımlarınızı yaparken lütfen full fim eklemeyin sanata ve sanatçılarımızın emeklerine sahip çıkmak adına saygı ve sevgilerimle işlerinizde kolaygelsin.

Hazırlanıyor...
X