• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

16 W2 National Geographic Tr

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 16 W2 National Geographic Tr

4.2.2 formatından çıkmış gene açık şu an kanal...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

evet şuan açık

Yorum yap

Gözde kanalım açılmış !.

Aman Yarabbi, gözde kanalım açılmış. İnşallah uzun sürer ya da hiç kesilmez...
      Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
      Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

hangi uyduda

Yorum yap

suatefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          hangi uyduda
          1 mesaja bak
          UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

baktım ama anlamadım söylermisiniz

Yorum yap

16 doğu w2 de
              http://www.lyngsat.com/ew2.html
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                16.0°E Eutelsat W2 ankaradan 90 lık çanak yeterlimi
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210
                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı
                  16.0°E Eutelsat W2 ankaradan 90 lık çanak yeterlimi
                  muhtemelen yeterli gelebilir,kapsama alanı için göz atınız...
                  http://www.lyngsat-maps.com/maps/ew2_wide.html
                  Forum Kuralları

Yorum yap

ankara sincan fatih son durak(ankaranın en batısı)

arkadaşım çok teşekkür ederim haritaya göre 65-85 cm lik canak yeterli ama benim çanağı ölçtüm 80 cm makina 2000 cıs süper plus üç defa tarattım frekansını girdim olmadı kör tarama yaptım yine National Geographic Tr çıkmıyor bunu görüntü formatı 4.2.0 geri döndökten sonra yaptım 13.03.2007 yazılımı softkey 15.03.2007 tarihli olanı usb den attım.başarıyla yükledim bir sorun çıkmadı.iki adet National Geographic buluyor ama bunların şifreleme sistemi biss değil.yaklaşık 200 adet kanal buluyor.National Geographic Tr kanalı bulmuyor çanağım yine belirteyim 80 cm bana yardımcı olursanız memnun olurum.şimdiden teşekkürler. şu sorun yok teşekkürler
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210

Yorum yap

ARİF 0571 kardeş amasyadan yazıyorum ilgili kanal 80lik çanakla çok zor alınıyor bendede aynı durum var akşam saatlerinde arama yapınız ozamanlar çok ince bir ayarla belki bulabilirsiniz diğer saatlarda sinyal yeterli gelmiyor ben 120 çanak almayınca rahat edemedim

Yorum yap

amasyadan te1000 çok teşekkür ederim.sağolun. ankaradan yardımcı olacak arkadaşlardan fikir bekliyorum.bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım.şu an sorun yok kanal var.4.2.2 formatında.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210

Yorum yap

16 W2 National Geographic Tr yayın formatını değiştirdi ve artık göstermiyor...
                          rüya bitti.......

Yorum yap

national türkçe acaba yayın formatınımı değiştirdi yoksa, keyler falanmı konuyu bilen arkadaşlardan yardım lütfen

Yorum yap

fior Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              national türkçe acaba yayın formatınımı değiştirdi yoksa, keyler falanmı konuyu bilen arkadaşlardan yardım lütfen

4.2.2 formatına geçti.şifreler aynı
                              4.2.2. formatından dolayı göstermiyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X